V A N G R A A F - VZÁCNÁ TAPISERIE

Jistě si vzpomenete na ironickou větu, kterou v kultovním filmu Ďábel nosí Pradu pronesla Meryl Streep: „Kytky na jaře? Jak originální!“ Ačkoliv se letos historie opakuje, návrháři květinové potisky pojali vskutku originálně. Na přehlídkových molech napříč módními metropolemi se objevila celá řada způsobů, jak květinový potisk zpracovat a člověk si při pohledu na ně často připadal jako v galerii plné vzácných tapiserií.

Ani značky zastoupené v nabídce obchodního domu VAN GRAAF nezůstávají stranou. Košilové maxi šaty značky Apriori a pánské košile od Redefined Rebel připomínají rozkvetlou louku, zatímco košilové šaty s krátkými rukávy od Marie Lund by mohly díky preciznímu růžově laděnému potisku květin a ptáků hrdě stát po boku vzácných obrazů v muzeu umění.

Návrháři se rozhodně nebojí vzájemné kombinace různých květinových vzorů. Pokud tedy cítíte, že s příchodem jara potřebujete svůj šatník obohatit o nové kousky, klidně své vintage oblečení s květinovými potisky zkombinujte s těmi novými. Nejen šaty a košile, ale i topy, kalhoty, sukně, nebo doplňky najdete po uvolnění protipandemických opatření v pražském obchodním domě VAN GRAAF na Václavském náměstí.