Victoria´s Secret představuje novou kolekci tease Cocoa Soirée v dekadentní směsi letních plodů a čokolády

V očekávání toho nejromantičtějšího dne v roce Victoria´s Secret odhaluje exkluzivní valentýnskou kolekci vůní a beauty produktů s názvem Tease Cocoa Soirée. Okouzlující výběr produktů je navržen tak, aby uchvátil smysly a pozvedl oslavu lásky k novým výšinám. Kolekce je dokonalým spojením elegance a osobitého kouzla, které podtrhne nezapomenutelné valentýnské zážitky. Produkty, vycházející z bohatých a opulentních tónů kakaa, jsou plné hřejivosti a sofistikovanosti pro atmosféru pravé romantiky.

„Nová vůně Tease evokuje samotnou esenci luxusu a požitkářské hravosti. Dosahuje dokonalé rovnováhy mezi smyslností a živostí,“ popisuje hlavní parfumér Frank Voelkl.

Ingredience

Vůně Tease Cocoa Soirée se otevírá svůdnou a živoucí kombinací lesních plodů, čerstvě utržených malin a ostružin. Texturovaná směs zralého ovoce se mísí s jemnými okvětními lístky frézie, které čichovému vjemu propůjčují kontrastní květinový nádech. Nakonec do hry vstupují dekadentní a omamné nóty tmavého kakaa a krému Chantilly.

Kolekce Tease Cocoa Soirée

Vůně Tease Cocoa Soirée patří do skupiny gurmánských vanilkových vůní. Součástí kolekce jsou následující produkty:

  • Parfémová voda – 50ml/100 ml – nejkoncentrovanější, čistá verze vůně
  • Parfémová voda v kuličce – 7 ml – ideální do kabelky nebo na cesty
  • Parfémová mlha – 250 ml – lehká mlha nabízející osvěžující nádech vůně
  • Parfémové mléko – 200 ml – rychle se vstřebávající a vyživující mléko s okouzlující vůní
  • Parfémové mýdlo – oblíbená vůně ve formě čistícího mýdla

Nové vůně a beauty produkty z kolekce Tease Cocoa Soirée budou v prodeji od 23. ledna 2024 v obchodě Victoria´s Secret v obchodním centru Westfield Chodov a online na victoriassecret.cz