Vyhrajte dárkový balíček pěnové dezinfekce Dermaphex

Dermaphex
Konec soutěže
Celková cena výher
2156 Kč
Počet výherců
4
Bezalkoholová pěnová dezinfekce Dermaphex – nepáchne, nelepí a stačí jí velmi málo

Zasoutěžte si o 4 ks dárkových balíčků bezalkoholové pěnové dezinfekce Dermaphex, které obsahují  50 ml pro dospělé + 50 ml pro děti + 200 ml pro dospělé.

 

Dermaphex

Dermaphex

Dezinfekce – věc, kterou ještě loni u sebe nosil málokdo – se stala ze dne na den součástí každodenního života. Češi ji byli nuceni přijmout včetně jejích standardních vlastností – nevoní, lepí, vysušuje pokožku.

Dermaphex je antimikrobiální pěna bez alkoholu, bez vůně a parabenu. Eliminuje 99,99    procent nejčastějších bakterií virů a mykóz přítomných na pokožce.

Pěna Dermaphex dezinfikuje pokožku bez alergických reakcí, vysušení nebo podráždění pokožky. Aplikace je příjemná, prostředek se ke kůži chová přátelsky a má vynikající efekt. Je to dezinfekční prostředek vhodný i k aplikaci na suchou, podrážděnou či velmi citlivou pokožku. Nearomatická bezalkoholová dezinfekce se skvěle hodí pro všechny s alergickou reakcí na alkoholové dezinfekce. Je vhodná nejen do domácností, ale i do školek a škol, restaurací, kanceláří a ostatních provozů.

Bezalkoholová pěnová dezinfekce Dermaphex® obsahuje pouze tři složky: ionizovanou vodu, benzalkoniumchlorid a karbamid, navázané na sebe speciální technologií nazvanou HY-IQ – Hyper Ioniq Quotient.

Dermaphex

Dermaphex

BENZALKONIUMCHLORID

Jedná se o kvartérní amonium, dobře známé ve farmaceutickém průmyslu a už také používané v dezinfekčních prostředcích díky své biocidní kapacitě. Jeho účinek je velmi silný. Dermaphex® ho obsahuje pouze 0,12 procenta. Je účinný proti bakteriím, houbám a obaleným virům, protože snadno proniká do jejich buněčné membrány, čímž je činí neaktivními, blokuje jejich růst a rozmnožování.

IONIZOVANÁ VODA

Takzvaně nahé viry jsou odolnější a je těžší s nimi bojovat. To je opodstatnění druhé složky – ionizované vody. Ionizovaná voda díky technologii HY-IQ zesiluje účinnost benzalkoniumchloridu bez zvýšení jeho koncentrace, a tak se Dermaphex stává účinným i proti nahým virům. Důkazem jsou výsledky testů na rotaviru, který je odpovědný za většinu gastroenteritidy.

KARBAMID

Kromě ionizované vody, která má přirozeně zvlhčující funkci, posiluje zvlhčující efekt třetí složka – karbamid. Obdobně jako aloe vera se karbamid běžně používá v kosmetice pro své zvlhčující vlastnosti. Zabraňuje vysychání pokožky, což je velká výhoda oproti výrobkům na bázi alkoholu, jako jsou například hydroalkoholové gely.

 

Produkty jsou k dispozici na https://www.medhaus.cz/desinfekce-rukou.

Dermaphex

Dermaphex

Nápovědu na soutěžní otázku naleznete na www.dermaphex.cz

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Veronika H****, Tachov
Marie Š********, Vyškov
Renata S********, Kuřim
Vladimíra V******, Ostrov

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)