Vyhrajte dárkový poukaz na příběhy z Audioteky!

Konec soutěže
Celková cena výher
2000
Galerie
Audioteka
Audioteka
Audioteka
Možnosti
Tereza Dočkalová
Zuzana Kronerová
Neautorizované
0
Odstavec
Přemýšlíte, čím si zpestřit dlouhé zimní večery? Relax, zábavu i napětí vám dopřejí brilantně zpracované příběhy z Audioteky. Na výběr máte z tisícovek audioknih včetně exkluzivních novinek i světových trháků, kterým propůjčili hlas oblíbení herci.

Čtyři poukazy v hodnotě 500 Kč máme připravené pro výherce této soutěže.

Máte rádi humor, lákají vás krimi zápletky, anebo se spíše zajímáte o seberozvoj a zdravý životní styl? V nabídce Audioteky najdete bezmála 6 000 audioknih nejrůznějších žánrů. Zapomeňte ale na pouhé předčítání textu. V atraktivních superprodukcích se objevují špičkoví interpreti, kteří vás provedou dějem za doprovodu speciálních zvukových efektů        a originální hudby.

Audioknihy si snadno pořídíte a uložíte v cloudové poličce. S aplikací Audioteka je pak posloucháte kdykoliv, i když jste zrovna off-line. O kvalitě konkrétního díla se navíc můžete předem přesvědčit, najdete u něj vždy ukázku zdarma. Díky poukazu dle vlastního výběru budete mít audioknihy vybrané a pořízené za pár minut. Inspirovat se můžete naším tipem na novinku Jiřího Havelky Vlastníci, která se po divadelním a filmovém zpracování dočkala i audio verze.

Cenami ověnčená a diváky milovaná tragikomedie rozehraná na půdorysu klasické domovní schůze odhaluje skrytá tajemství, dávné křivdy i nečekaná spojenectví. Ponořte se do příběhu s Terezou Dočkalovou, Markem Němcem, Taťjanou Medveckou a dalšími výtečnými herci

Více o novinkách, aplikaci i poukazech najdete na www.audioteka.cz 

 

 

 

Počet výherců
4
Soutěžní otázka
Kdo se v superprodukčním zpracování Vlastníků ujal role paní Horváthové?