Vyhrajte stylové zimní dámské oblečení od Mlékárny Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí
Konec soutěže
Celková cena výher
2000 Kč
Počet výherců
1
Zapojte se do soutěže o stylovou dámskou zimní bundu a vestu od Mlékárny Valašské Meziříčí!
Mlékárna Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí

Novinka od Mlékáren Valašské Meziříčí & podpořte svoje zdraví správnou a chutnou svačinkou i sportem

Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v loňském roce ve třech příchutích oříšek, čokoláda a vanilka. Jejich úspěch nechal vzniknout i další novince, se kterou přichází mlékárna na trh nyní v říjnu. Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner se rozhodla tuto produktovou řadu rozšířit o příchuť jahoda. To proto, že mléčné výrobky v příchutích jahoda patří mezi nejprodávanější produkty na trhu. Milovníci lahodných snídaní či praktických a zdravých svačin se tedy mají na co těšit. Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky podpoří obě firmy spotřebitelskou soutěží o zajímavé ceny, která potrvá do konce tohoto roku.

„Novinka Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky je reakcí na úspěšné zavedení předchozích příchutích čokoláda, oříšek a vanilka," říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Ve spolupráci se společností Manner jsme vybrali příchuť jahoda, neboť se jedná o nejprodávanější příchuť u mléčných produktů a věříme, že bude stejně úspěšná jako její předchůdci," dodává Radka Benešová.

Mlékárna Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí

Novinka v podobě Smetanového jogurtu z Valašska jahodový a Manner oplatky - Velká podzimní soutěž o Wellness pobyt

Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutích čokoládový, oříškový a vanilkový uvádí Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady. Nyní se rozhodla Mlékárna Valašské Meziříčí rozšířit smetanovou lahůdku o tradiční a velmi prodávanou příchuť jahoda. Zákazníci mají možnost ochutnat Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky od října 2020. Zároveň s novou příchutí startuje „Velká podzimní soutěž o wellness pobyt" pro dvě osoby a jiné atraktivní ceny jako cestovní tašky, osušky, přilby či sáně. Zákaznicí mohou soutěžit prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí www.facebook.com/mlekarnavm. Soutěž proběhne od 12.10. do 12.12.2020.

Mlékárna Valašské Meziříčí spolupracuje s rakouskou společností Manner již od roku 2015. Během této doby se MVM účastnila Manner tour, podílela se na soutěžích či na ochutnávkách a dalších akcích.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpoří i další ročník ankety Zlatý Ámos 2020

28. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos byl slavnostně odstartován. Žáci základních a středních škol mohou od 5. října až do konce kalendářního roku posílat své nominace na titul Zlatý Ámos. K přihlášce stačí připojit stručnou charakteristiku oblíbené učitelky či učitele, společně prožitou příhodu, a sto podpisů spolužáků, učitelů a přátel, prostě všech, kdo s kandidaturou souhlasí. Mlékárna Valašské Meziříčí se také v letošním roce připojuje k podpoře ankety o nejlepšího učitele Zlatý Ámos. To proto, že je vzdělávání důležitou a nezbytnou součástí našich životů a vede k postupnému získání určité kvalifikace. Mlékárna se programy do škol zabývá dlouhodobě, a to především v otázkách gastro. Zlatým Ámosem minulého 27.ročníku se stal Petr Míka z táborského gymnázia, který učí český jazyk a literaturu.

„V letošním roce, již po několikáté, jsme se rádi stali součástí ankety o nejlepšího učitele Zlatý Ámos a podpořili tak vzdělávání našich dětí. Podobně jako to děláme v otázce správného a vyváženo stravování našich nejmenších," říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Letošní rok byl složitý a postavil tak před nečekané výzvy nejen děti, ale také učitele," dodává Radka Benešová.

Mlékárna Valašské Meziříčí

Mlékárna Valašské Meziříčí

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Věra V*****, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)