Vyhrajte stylové zimní dámské oblečení od Mlékárny Valašské Meziříčí

Konec soutěže
Celková cena výher
2000
Galerie
Mlékárna Valašské Meziříčí
Mlékárna Valašské Meziříčí
Mlékárna Valašské Meziříčí
Mlékárna Valašské Meziříčí
Možnosti
oříšek, jahoda a vanilka
oříšek, čokoláda a vanilka
Neautorizované
0
Odstavec
Zapojte se do soutěže o stylovou dámskou zimní bundu a vestu od Mlékárny Valašské Meziříčí!

Novinka od Mlékáren Valašské Meziříčí & podpořte svoje zdraví správnou a chutnou svačinkou i sportem

Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v loňském roce ve třech příchutích oříšek, čokoláda a vanilka. Jejich úspěch nechal vzniknout i další novince, se kterou přichází mlékárna na trh nyní v říjnu. Mlékárna Valašské Meziříčí ve spolupráci se společností Manner se rozhodla tuto produktovou řadu rozšířit o příchuť jahoda. To proto, že mléčné výrobky v příchutích jahoda patří mezi nejprodávanější produkty na trhu. Milovníci lahodných snídaní či praktických a zdravých svačin se tedy mají na co těšit. Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky podpoří obě firmy spotřebitelskou soutěží o zajímavé ceny, která potrvá do konce tohoto roku.

„Novinka Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky je reakcí na úspěšné zavedení předchozích příchutích čokoláda, oříšek a vanilka," říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Ve spolupráci se společností Manner jsme vybrali příchuť jahoda, neboť se jedná o nejprodávanější příchuť u mléčných produktů a věříme, že bude stejně úspěšná jako její předchůdci," dodává Radka Benešová.

Novinka v podobě Smetanového jogurtu z Valašska jahodový a Manner oplatky - Velká podzimní soutěž o Wellness pobyt

Po úspěchu Smetanového jogurtu z Valašska s Manner oplatky ve třech příchutích čokoládový, oříškový a vanilkový uvádí Mlékárna Valašské Meziříčí na trh novinku této řady. Nyní se rozhodla Mlékárna Valašské Meziříčí rozšířit smetanovou lahůdku o tradiční a velmi prodávanou příchuť jahoda. Zákazníci mají možnost ochutnat Smetanový jogurt z Valašska jahodový a Manner oplatky od října 2020. Zároveň s novou příchutí startuje „Velká podzimní soutěž o wellness pobyt" pro dvě osoby a jiné atraktivní ceny jako cestovní tašky, osušky, přilby či sáně. Zákaznicí mohou soutěžit prostřednictvím facebookových stránek Mlékárny Valašské Meziříčí www.facebook.com/mlekarnavm. Soutěž proběhne od 12.10. do 12.12.2020.

Mlékárna Valašské Meziříčí spolupracuje s rakouskou společností Manner již od roku 2015. Během této doby se MVM účastnila Manner tour, podílela se na soutěžích či na ochutnávkách a dalších akcích.

Mlékárna Valašské Meziříčí podpoří i další ročník ankety Zlatý Ámos 2020

28. ročník ankety o nejoblíbenějšího učitele Zlatý Ámos byl slavnostně odstartován. Žáci základních a středních škol mohou od 5. října až do konce kalendářního roku posílat své nominace na titul Zlatý Ámos. K přihlášce stačí připojit stručnou charakteristiku oblíbené učitelky či učitele, společně prožitou příhodu, a sto podpisů spolužáků, učitelů a přátel, prostě všech, kdo s kandidaturou souhlasí. Mlékárna Valašské Meziříčí se také v letošním roce připojuje k podpoře ankety o nejlepšího učitele Zlatý Ámos. To proto, že je vzdělávání důležitou a nezbytnou součástí našich životů a vede k postupnému získání určité kvalifikace. Mlékárna se programy do škol zabývá dlouhodobě, a to především v otázkách gastro. Zlatým Ámosem minulého 27.ročníku se stal Petr Míka z táborského gymnázia, který učí český jazyk a literaturu.

„V letošním roce, již po několikáté, jsme se rádi stali součástí ankety o nejlepšího učitele Zlatý Ámos a podpořili tak vzdělávání našich dětí. Podobně jako to děláme v otázce správného a vyváženo stravování našich nejmenších," říká Radka Benešová Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Letošní rok byl složitý a postavil tak před nečekané výzvy nejen děti, ale také učitele," dodává Radka Benešová.

Počet výherců
1
Soutěžní otázka
Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky uvedla Mlékárna Valašské Meziříčí na trh v loňském roce ve třech příchutích: