Vyhrajte výběrová vína Templářských sklepů Čejkovice

Templářská vína Čejkovice
Konec soutěže
Celková cena výher
2023 Kč
Počet výherců
1
Soutěžte s námi a vyhrajte 17 výběrových vín Templářských sklepů!

Hibernal je typické odrůdové bílé víno, má zelenožlutou barvu, vůně je intenzivní, příjemně ovocitá, chuť plná, velmi extraktivní, typicky kořenitá. V odrůdovém víně je vyšší obsah kyselin. Ve vůni a chuti můžeme hledat černý rybíz, angrešt, ananas, broskev, grapefruit, červený pomeranč, kiwi, jablko, hrušku, meruňku, jemné květinové tóny. Rulandské Modré je víno bledě rubínové až cihlově červené, s oranžovým až nazlátlým okrajem u sklenky, ve vůni jsou ovocné, hořkomandlové a kořenité tóny, chuť je plná, víno má nízký obsah kyselin, velmi jemné třísloviny a hebkost při klouzání po jazyku. Ve vůni a chuti můžeme hledat ostružiny, maliny, jahody, švestky, banány, černé třešně, brusinky, kdoule, hloh, vřes, pivoňky, jasmín, mátu, fialky, ve vyzrálých kůži, kouř hořícího dřeva, datle, fíky, sušené švestky, povidla, jahodový džem, moruše, hořké mandle, hořkou čokoládu, kakao, kávu, hřebíček, ale i zvěřinu a lanýže, jód, mořskou sůl a oříšky.

Templářská vína Čejkovice

Templářská vína Čejkovice

Veřejnost rozhodla o Nejdůvěryhodnějších značkách roku 2020 – mezi oceněnými jsou i Vína Templářských sklepů Čejkovice

Budování důvěry je dlouhodobý a složitý proces. Vyplácí se ale, a to zvláště v době, kdy je pro zákazníky složitější přímý kontakt s prodejci nebo zástupci firmy jako takovými. Zákazníci, kterým jsou předkládána pravdivá fakta, mohou se spolehnout na kvalitu výrobků i na to, že za své peníze dostávají relevantní servis, dovedou v těžších časech naopak značku podpořit. Tím, že se k ní opakovaně vrací a dále ji doporučují. Také tento rok jdou tradice a důvěra ruku v ruce. Mezi značky, které jsou pro české spotřebitele v roce 2020 ty nejdůvěryhodnější, patří i Templářské sklepy Čejkovice a jejich vína. V rámci tohoto ročníku soupeřilo o titul marketingového programu Důvěryhodné značky téměř 700 značek v 76 kategoriích. Hodnoceny byly 4000 spotřebiteli. Oceněné značky jsou pro své zákazníky transparentní a jasně se vymezují svými obchodními prioritami, kdy důvěra a jejich vzájemný vztah jsou na předním místě ve strategii.

„Tradiční pěstování hroznů a výroba vína je pro nás věcí cti, úcty, nadšení ale i pýchy z vykonané práce,“ 

Templářské sklepy Čejkovice. Pokračování zkušeností a tradice, jež se dědí z pokolení na pokolení začalo již v dobách temného středověku. Historie firmy Templářské sklepy Čejkovice je spojena s příchodem tajemného řádu templářských rytířů. Ti přišli do Čejkovic ve 30. letech 13. století, přičemž první písemná zmínka o jejich působení je z roku 1248. Společně se stavbou templářské tvrze začala i výstavba rozsáhlých vinných sklepů, které neměly na našem území obdoby. Zároveň začíná i nová epocha pěstování vinné révy v oblasti Čejkovic a okolních obcí. Čejkovickým panstvím prošlo po staletí několik významných rodů a řádů – páni z Lipé, rod Víckovců, Jesuité a Habsburkové. Další aktuální zajímavosti lze najít pod touto přiloženou prezentací, ke stažení zde

Templářská vína Čejkovice

Templářská vína Čejkovice

Odpověď na soutěžní otázku a více informací naleznete na https://www.templarske-sklepy.cz/.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Václava K****, Uherský Brod

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)