Zázrak v lahvičce: Bachovy kapky pomáhají už téměř sto let

Klíčem ke spokojenosti je harmonie. V době plné spěchu a nejistoty se však harmonie hledá těžko. Přichází únava, úzkosti, migrény, nevysvětlitelné fyzické obtíže, na které klasická medicína nemá odpovědi. Řešení těchto problémů může být však jednodušší, než si myslíme.

Přírodní systém léčení pomocí Bachových květových esencí se využívá již téměř 100 let. „Celá filozofie tkví v tom, že každá rostlina, tvor i bytost mají určité vibrace. Britský lékař Dr. Bach extrahoval 38 esencí, které harmonizují naši energii. Většina fyzických neduhů pochází z toho, že naše emoce, vibrace, jsou v nerovnováze. „Bachovky“ působí na naše negativní emoce, netlumí, ale pomáhají vtáhnout do našeho jádra,“ vysvětluje MEG Mašková, podnikatelka a zakladatelka vlastní značky MEG Bio Bachovky.

Užívání bachových kapek není omezené věkem, pohlavím ani zdravotním stavem. Výborné účinky vykazují dokonce také u zvířat i dětí. Jsou skvělým doplňkem k terapii pro osoby, které prodělaly trauma, trpí úzkostmi, depresemi nebo poruchami spánku. Za krátké působení v oboru už MEG Mašková zvládla pomoci několika tisícům klientů: „Nakumulované negativní emoce se mohou projevit také migrénami, dušností, ekzémy či bolestivou menstruací. Výčet je skutečně dlouhý. Na našem Instagramu máme více než 700 recenzí, kde se o širokém záběru může každý přesvědčit. Základní kúra jsou 3 měsíce, někomu pomohou i dříve, pokud se jedná o větší blok, může se kúra prodloužit.“

Sama podnikatelka přiznává, že bez vlastní zkušenosti a potřeby řešit své problémy by se k této metodě léčení nikdy nedostala. „Na začátku loňského roku jsem prodělala komplikovaný potrat. Celá tato situace se podepsala na mé psychice tak, že jsem prodělala několik panických atak, které mě přesvědčily o tom, že musím hledat nějaké řešení. Shodou okolností jsem narazila na článek o květových esencí Dr. Bacha, o jejich účincích a o tom, jak je to po světě běžně užívaná metoda boje s negativními emocemi. Ihned jsem si kapky objednala, byla to konkrétní směs na vyrovnání s potratem. Ještě ten den, co jsem je poprvé vyzkoušela, jsem se naposledy vyplakala a přišla neskutečná úleva. Od té doby se panické ataky a smutky neopakovaly.“

Po absolvování oficiální certifikace pro míchání Bachových kapek získala MEG Mašková také potvrzení potravinářské inspekce. Díky využití karlovarské minerální vody jsou její kapky v bio kvalitě. „Na webu si mohou klienti buď objednat konkrétní směs nebo vyplnit dotazník, na základě kterého jim vytvořím kapičky na míru a pracuji tak s více problémy najednou. Pro spokojené klienty nabízím možnost se stát obchodním zástupcem a šířit povědomí o Bachových esencích dál. Navíc z každého prodaného kusu putuje 50 Kč do mého nadačního fondu M.E.G. charity, jehož prostřednictvím pomáháme nemocnicím získat potřebné vybavení,“ zakončuje.