Zázvorové kousky, které mají šťávu – to je novinka od The 1:1 Diet

Tahle svačinka vám dodá vše, co tělo potřebuje, a hlavně chutná jako skvělý šťavnatý dezert. Kdo by odolal kombinaci svěžího zázvoru s pomerančem, které znamenají sílu a energii pro vaše tělo? Zázvorové kousky od Spolu kila dolů – The 1:1 Diet obsahují vysoce hodnotné bílkoviny, konkrétně 16 g, dále minimální množství tuků a sacharidů, ale zato všechny nezbytné vitamíny a minerály. Zároveň si zachovávají nízkou energetickou hodnotu, pouhých 202 kcal. Kousky patří mezi nejoblíbenější produkty výživového programu The 1:1 Diet. Ideální jsou jako rychlá svačinka v praktickém balení na cesty či do práce. Více najdete na www.spolukiladolu.cz.

Zázvorové kousky si můžete dopřát kdykoliv, když chcete mlsat a dostanete chuť na něco sladkého. Zároveň vám přitom pomůžou zachovat linii – v našem výživovém programu se jedná o plnohodnotné jídlo.

Produkt je součástí komplexního výživového programu The 1:1 Diet, ve kterém sestavuje výživový poradce klientovi jídelníček na míru. Do svého jídelníčku ho ale můžete zařadit i mimo redukční program jako zdravou alternativu svačiny mezi hlavními jídly.

Na našem webu Spolukiladolu.cz najdete řadu dalších chutných a vyvážených jídel, vždy v praktickém balení a s rychlou přípravou – patří k nim hlavní jídla, polévky, koktejly, kaše, tyčinky a mnohé další.

Co je program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan

Na základě hesla „Spolu kila dolů!“ je stěžejním pilířem tohoto komplexního výživového programu úzká spolupráce s výživovým poradcem, který klienta provází po celou dobu redukčního programu v několika krocích, včetně závěrečné stabilizační fáze, kde se klade důraz na dlouhodobé udržení váhy bez jojo efektu.

Program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan (dříve znám jako Cambridge dieta) je bezpečný, účinný a komplexní výživový program vyvinutý britskými lékaři, který pomáhá osvojit si zdravé stravovací i pohybové návyky, zbavit se nadbytečných kilogramů a nastavit a udržet dobrou mentální a fyzickou kondici. Historie programu sahá až do 70. let minulého století a díky rychlým, dlouhodobě udržitelným výsledkům se brzy stal oblíbený po celém světě.