Zchlaďte se s LUSH produkty!

Kromě oblíbené osvěžující vůně a mentol stimuluje krevní oběh, zabraňuje vypadávání vlasů, čistí pokožku a ústa, dodává pocit svěžesti a uvolňuje tělo i mysl. Vyzkoušejte Lush produkty obsahující mentholové krystalky a mátu peprnou a buďte COOL!

Tingle Tělový kondicionér 800 Kč/ kus

Vezměte tento tělový kondicionér do sprchy a dopřejte si dávku osvěžující a stimulační péče. Po umytí naberte z kelímku přiměřené množství a naneste na pokožku těla. Kondicionér na morké či vlhké pokožce vytvoří jemné mléko, které ji hydratuje a zvláční. Pak opláchněte a užijte si tu hebkost a svěží vůni.

Magic Crystals Tělový peeling od 450 Kč/ kus

K magii nepotřebujete kouzelnou hůlku, může se odehrát ve vaší sprše. Kombinace epsomské a jemné mořské soli s nálevy z čerstvých bylinek vám pomůže soustředit se na to, na čem opravdu záleží. Podlehněte tomuto očistnému ametystovému pokušení se spoustou máty a mořské soli pro pokožku naleštěnou a zářivou jako broušený drahokam.

Creme de Menthe Ústní voda v tabletkách 290 Kč/ kus

Ústní voda v tabletkách s dvojitou náloží máty pro příjemný dech – spousta mentolu a máty rolní polechtá vaše chuťové pohárky a dopřeje vašim ústům pocit dokonalé svěžesti. Perfektní doplněk vaší péče o ústa.