Ze Survivoru přímo na veletrh For Beauty! Ornella Koktová snad ani neumí odpočívat

Ornella Koktová, manželka, maminka tří dětí, podnikatelka, milovnice koní ale také žena, která se nebojí říct svůj názor a vždy si za ním stojí. Jaké má Ornella po dobrovolném odchodu z reality show Survivor plány, a na co se nyní těší nejvíce? To a mnohem víc nám prozradila v exkluzivním rozhovoru.

Jsi doslova k nezastavení. Co tě v nejbližší době čeká?

V blízké době mě čeká cesta na FOR BEAUTY s mojí firmou Boobee, která ve své podstatě pomáhá ženám k vysněnému dekoltu. S nadsázkou říkám, že tak trochu krademe práci plastickým chirurgům, protože i z povislejších prsou udělá Boobee plný dekolt s push-up efektem bez použití podprsenky.

Ornello, jsi už pár dní doma. Jak probíhá aklimatizace? Už jsi „naskočila“ zpět do běžného života?

Aklimatizace proběhla velice rychle, protože mám doma tři děti a ty očekávají ihned 100% fungující maminku. Takže třeba hned druhý den po příletu jsem svým miláčkům upekla na oslavu mého návratu dort a pěkně jsme doma řádili.

Jakou věc jsi o Survivoru ještě nikomu neřekla?

Asi to, že tamní tropické vosy si udělaly hnízda všude po zemi na našem „ostrově“ a že ty vosy nejsou ledajaké. Ony se totiž umí vyhýbat doslova každému kroku. Není to jako u nás, když člověk potká na trávě vosu a hned dostane žihadlo.

A co běžná beauty rutina? Jaký největší beauty „luxus“ jste si na ostrově dopřávaly?

Když je kokos opravdu mladý, má ten vnitřek takový hodně měkký. Takže jsme si z toho zkoušely udělat „kašičku“, tou jsme si s holkama potřely obličej a říkaly tomu pleťová Survivor maska.

Kdo má podle tebe vždy dokonalý make-up a naopak?

Řekla bych, že vévodkyně Kate. Líbí se mi její styl a to, že se nelíčí až příliš. Já osobně nejsem fanynkou těch tmavých, někdy až černých kontur na rtech. Kate je v tomto nadčasová.

Co v nejbližší době plánuješ a kde tě budeme moct vidět?

Kromě samoobsluhy, stáje a před školou? Buď v Barrandovských ateliérech nebo na FOR BEAUTY, kde budu celé dva dny přítomná. A jelikož budu bez dětí, budu si moct s lidmi i popovídat (smích).

Na co bys návštěvníky na veletrh FOR BEAUTY nalákala?

Určitě na to, že se na něm dozvědí plno nových věcí. Sama jsem tento veletrh navštívila několikrát a vždycky jsem si domů odnesla něco nového, co jsem ještě neznala. Jsem přesvědčena, že je to pro ženy přínosem. Osobní zkušenost je prostě daleko lepší, než jen četba a listování v časopisech.

A tvoje největší beauty faux pas?

Asi použití růžové tvářenky, bylo mi 17 a úplně jsem to nevychytala. Celkový look pak vypadal trochu jako z filmu Mrazík. (smích)