Získejte ty nejzářivější vlasy s novinkami Douglas Salon Hair

Objevte novou profesionální vlasovou péči Douglas Salon Hair určenou pro barvené vlasy a matné vlasy bez lesku. Složení s aminokyselinami a výtažkem z květů zanechává vlasy jemnější a lesklejší od kořínků až ke konečkům.

COLOR & RADIANCE SHAMPOO

Šampon zvyšuje intenzitu a lesk barvy a zároveň šetrně odstraňuje nečistoty. Snadno pění a jemně uhlazuje povrch vlasů. Testován vlasovými profesionály. Obsah tvoří z 92 % ingredience přírodního původu. Cena: 249 Kč 

COLOR & RADIANCE CONDITIONER

Kondicionér intenzivně hydratuje barvené vlasy bez lesku. Zvyšuje intenzitu barvy a její zářivost. Usnadňuje rozčesávání a úpravu vlasů. Obsah tvoří z 94 % ingredience přírodního původu. Cena: 249 Kč.

COLOR & RADIANCE NOURISHING MASK

Maska hloubkově vyživuje barvené vlasy postrádající lesk a zvyšuje intenzitu barevných odstínu. Zanechává vlasy jemnější, pružnější a lesklejší. Určeno pro barvené a matné vlasy. Cena: 369 Kč.

COLOR & RADIANCE PROTECTIVE SPRAY

Vlasová vlákna potřebují ochránit při fénování i slunění. Dopřejte jim sprej, který zvládne obojí. Prodlužuje životnost barvy a zároveň usnadňuje styling. Okamžitě zvyšuje lesk. Cena: 299 Kč.

Více o vlasové péči Douglas Salon Hair se dozvíte zde