Značka NESPRESSO namíchala nezapomenutelné středomořské léto

Nová letní kolekce ve společném projektu Nespresso × Pantone, inspirovaná legendární atmosférou středomořské riviéry, vás zve, abyste se ponořili do světa zářivých barev a letní nostalgie, která vznikla ve spolupráci se společností Pantone, světovou jedničkou v oblasti barev. Hvězdou letošní sezóny je zářivá mandarinková oranžová, která v kolekci limitované edice káv a příslušenství nabízí pohlcující barevný zážitek na pomezí retro elegance a hravé modernosti.

Značka Nespresso uvádí novou kolekci Unforgettable Mediterranean Summer (Nezapomenutelné středomořské léto), která zahrnuje osvěžující ledové kávy – včetně nové příchuti v limitované edici – a exkluzivně navržené příslušenství ke kávě. To vše pak doplňují sofistikované kávové receptury, jež vás přenesou do dnů zalitých sluncem. Celá kolekce vám navíc zlepší náladu i díky nádherné, pečlivě vybrané barevné paletě ve spolupráci s firmou Pantone.

Barevná letní kolekce se inspirovala luxusními destinacemi, jako jsou francouzská Riviéra, řecké ostrovy a Balkánský poloostrov, a jejím cílem je, aby voněla, chutnala a vypadala jako dovolená snů. Značka Nespresso spojila své síly s odborníky z Institutu barev Pantone, aby mohla vytvořit senzorickou paletu odkazující na ikonická středomořská pobřežní městečka, v níž hlavní roli hraje odstín Mandarin Orange, který doplňují Habanero Gold, Muskmelon, Aquarelle a Blue Iolite.

S touto středomořím inspirovanou kolekcí v limitované edici, která byla navržena pro přípravu na ledu, se stává každý doušek nezapomenutelnou cestou, ať už je jejím cílem osvěžující řecké Freddo Cappuccino nebo nekonečně stylové italské Caffè Shakerato. Každé léto vytváří vlastní jedinečné vzpomínky a značka Nespresso je tu proto, aby byly nezapomenutelné.

Káva speciálně určená pro přípravu s ledem

Značka Nespresso opět vítá léto kávami speciálně upraženými tak, aby chutnaly nejlépe na ledu. Navíc v limitované edici připravené speciálně pro horké letní dny. Lahodná směs Sunny Almond Vanilla Flavour Over Ice pro systém Vertuo je jemnou a osvěžující ochucenou kávou s lehce opraženými zrny Arabica, která připomíná mořskou plavbu vstříc středomořskému létu. Tato nová ochucená káva se prodává ve sběratelských krabičkách Habanero Gold, jež byly navrženy ve spolupráci s firmou Pantone a které obsahují i kartičku Pantone pro ještě jeden dotek slunečního světla navíc. Káva Sunny Almond Vanillia Flavour Over Ice pro systém Vertuo bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 18 Kč.

V oblíbených letních kolekcích Nespresso už dnes nemohou chybět ikonické kávy, Coconut Flavour Over Ice pro Original a Tropical Coconut Flavour Over Ice pro Vertuo, které i nadále budou dodávat vašim letním dnům nádech exotiky. Káva Coconut Flavour Over Ice pro systém Original bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 17 Kč.

Káva Tropical Flavour Over Ice pro systém Vertuo bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 20,8 Kč.

Káva Cold Brew Style Intense pro Vertuo nabízí hedvábně jemnou, a přitom výraznou kávu s tóny sladkého karamelu. Je to vlastní variace značky Nespresso na téma kávy cold brew, jejíž příprava je tradičně velmi pomalý proces. Z kapslí Cold Brew Style Intense lze připravit kávu stejného charakteru bez jakékoliv hořkosti za pár minut. Káva Cold Brew Style Intenso pro systém Vertuo bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 27 Kč.

Milovníci kávy si i nadále mohou vychutnávat Freddo Delicato a Freddo Intenso pro Original a Ice Leggero a Ice Forte pro Vertuo, což jsou kávy, které jsou součástí sezónní řady Barista Creations for Ice od Nespresso. Káva Fredo Intenso a Fredo Delicato pro systém Original bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 15,5 Kč.

Káva Ice Leggero pro systém Vertuo bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 17,9 Kč.

Káva Ice Forte pro systém Vertuo bude dostupná online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za jednotkovou cenu 20,4 Kč.

Kávovary a příslušenství v pestrých barvách Pantone

Novou letní kolekci doplňuje nová řada kávovarů a příslušenství připravených speciálně na toto léto. Všechny jsou v pestré paletě barev Pantone, doplněny ikonickou kartičkou Pantone. Kávovary Vertuo Pop a Essenza Mini nabízíme v limitované edici v barvě Mandarin Orange, aby váš zážitek s kávou v limitované edici byl zcela kompletní! Ve stejné barvě Mandarin Orange bude během letošním léta k dispozici i šlehač mléka Aeroccino 3.

Kávovar Vertuo POP a Essenza Mini v limitované barevné edici Mandarin Orange jsou dostupné online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024, každý za cenu 3 390 Kč.

Šlehač mléka Aeroccino 3 v limitované barevné edici Mandarin Orange je dostupný online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 za cenu 2 320 Kč.

Cestovní hrnek Nomad Travel Mugs ve velikosti M bude dostupný online a v Nespresso Boutiques za cenu 770 Kč.

Cestovní hrnek Nomad Travel Mugs ve velikosti L bude dostupný online a v Nespresso Boutiques za cenu 840 Kč.

Cestovní hrnek Iced Coffee Nomad Tumbler bude dostupný online a v Nespresso Boutiques za cenu 500 Kč.

Letní kolekce Nespresso Unforgettable Mediterranean Summer bude k dispozici online na www.nespresso.com a v Nespresso Boutiques od 20.5.2024 v České republice i na Slovensku, a to do vyprodání zásob.