Frosch pro ruční mytí nádobí i mytí v myčce

Značka Frosch zahrnuje i řadu ekologických prostředků na mytí nádobí. Získají si vás svou účinností i přírodním složením. K dispozici jsou jak prostředky určené na mytí nádobí v ruce, tak také prostředky do myčky. Všechny jsou maximálně šetrné k vaší pokožce. Tablety do myčky odstraní mastnotu i nečistoty a nádobí se leskne. Prostředky pro ruční mytí jsou efektivní při minimálním dávkování. Krásně voní a vaši kuchyň zanechají čistou a svěží. Ekologické prostředky na mytí nádobí do své řady přibírají i novinku v podobě Frosch gel do myčky s vůní limetky. Gel je vyroben z přírodních evropských zdrojů a obal má praktický rozměr. Práce s těmito pomocníky vám půjde pěkně od ruky.

„Pokud myjete nádobí v ruce, pak od čisticího přípravku pravděpodobně očekáváte nejen to, že se postará o čistotu a lesk nádobí, ale že bude také maximálně šetrný k vaší pokožce. Na to se můžete s našimi přírodními prostředky na mytí nádobí bez chemie spolehnout. Nejenže chrání pokožku před vysoušením, ale také zanechávají příjemnou vůni,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch. „Pokud chcete ve své domácnosti eliminovat množství chemických látek a vyhledáváte přípravky šetrné k přírodě, naše nabídka vás rozhodně nezklame. Tablety do myčky, mycí prostředky na nádobí i balzámy na mytí nádobí Frosch jsou navrženy tak, aby po sobě nezanechaly ekologickou stopu. Zároveň jsou však naše ekologické produkty velmi účinné a odstraní z nádobí veškeré nečistoty a mastnotu,“ dodává Markéta Terčová.

Přípravky pro ruční mytí nádobí

Frosch Balzám na mytí nádobí Citron (EKO, 750 ml)

Pokud jste milovníky citrusů a dokonale čistého nádobí, jistě si oblíbíte ekologický balzám na mytí nádobí s extraktem z kůry z citronu. Jeho účinné přírodní složení se postará o perfektní čistotu a lesk nádobí. Neutrální pH 5,5 chrání pokožku před vysoušením a prostředek zanechává příjemnou osvěžující vůni. Snášenlivost balzámu na mytí nádobí s pokožkou je potvrzená dermatologickými testy. Výrobek účinně bojuje s mastnotou a nečistotami a je veganský bez mikroplastů. Pro svou

Frosch Lotion na mytí nádobí Aloe vera 

Zanechá nádobí dokonale čisté s brilantním leskem. Přitom příjemně voní a je šetrný k přírodě i k pokožce. To jsou hlavní přednosti ekologického prostředku na mytí nádobí s extraktem z listů aloe vera. Můžete se spolehnout, že tento přírodní prostředek důkladně rozpustí nečistoty a mastnotu díky přírodním povrchově aktivním látkám a zanechá příjemnou svěží vůni. Kromě toho při mytí pečuje o pokožku a chrání ji před vysoušením. Výbornou snášenlivost s pokožkou potvrdily dermatologické testy, a to i díky neutrálnímu pH. Jedná se o veganský prostředek bez mikroplastů. Výrobek je pro svou šetrnost k přírodě oceněn certifikátem EU Ecolabel. Doporučená cena je 75,90 Kč.

Frosch EKO Tablety do myčky vše v 1 Citron (30 tablet nebo 50 tablet)

Přejete si dosáhnout zářivě čistého nádobí bez jediné skvrnky při mytí nádobí v myčce? Pak zkuste tablety do myčky se svěží vůní citronu, jež jsou spojené hned se třemi účinky. Postarají se o odmaštění nádobí i lesk nádobí bez zaschlých kapek od vody. Navíc zabraňují usazení