Vše pro děti od značky Frosch

Před narozením i po narození miminka řeší maminky řadu nejrůznějších otázek. Od zdravotního stavu sebe, dítěte, stravy po používání vhodných prostředků v domácnosti. Najednou se vynoří otázka, jak správně ošetřovat například dudlíky nebo kojenecké láhve a čím mýt dětské nádobí u batolat, která vše strkají do pusinek. Zda obyčejnou vodou? A stačí to nebo jaký přípravek je vhodný? Podobné otázky vyvstávají s praním prádla, které se denně i několikrát mění. A jak pečovat o malé děti samotné? Co je vhodné pro jejich koupel? Spokojené miminko je přitom to nejdůležitější, protože pak odpadne zbytečný pláč spojený s bolestí bříška nebo štiplavé oči při koupaní. Pokud je spokojené miminko, je spokojená celá rodina a hlavně maminka.

Ekologická značka si toto uvědomuje a nabízí ucelenou řadu Frosch Baby. Ta zahrnuje čistící přípravky jak spojené se stravováním, praním, ale i koupáním těch nejmenších dětí. Přípravky mohou využít všichni s citlivou pokožkou, protože jsou navrženy opravdu s rozmyslem. Řada Baby zahrnuje Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky, Frosch Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů, Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Pro hygienu dětí je pak určeno Frosch EKO Tekuté mýdlo pro děti a Frosch sprchový gel a šampon pro děti s přídavkem panthenolu. Výrobky značky Frosch zaručují bezpečnost. Mají neutrální pH 5,5, jsou hypoalergenní a neobsahují barviva ani vonné oleje. A navíc jsou ekologické, a to jak svým obsahem, tak obaly, které jsou vyrobeny ze 100% recyklátu a jsou opět recyklovatelné. Jejich používáním dopřejete to nejlepší jak svým dětem, tak planetě, a to bez jakéhokoli omezování.

„Pokožka dětí je velmi citlivá, zaslouží si proto tu nejjemnější a nejšetrnější péči. Dětské prací gely pro miminka a batolata by tedy měly být navrženy s ohledem na specifické potřeby dětské pokožky. V naší kategorii Frosch Baby najdete nejen šetrné a ekologické prací prostředky pro miminka, ale také například hygienický čistič na dětské potřeby a omyvatelné povrchy, s nimiž děti přichází do kontaktu,“ uvádí Markéta Terčová, obchodní ředitelka pro značku Frosch.„Dětské prádlo je neustále v kontaktu s citlivou dětskou pokožkou, proto je důležité věnovat praní oblečení pro miminka zvýšenou pozornost a zvolit vhodné přípravky. Naše eko prací prášky a prací prostředky pro děti, miminka a novorozence se postarají o to, že bude vaše prádlo hygienicky čisté a beze skvrn. Prací prostředky Frosch mají speciálně vyvinutou recepturu pro potřeby kojenců, dětí a alergiků, takže se můžete spolehnout na to, že jsou maximálně šetrné i k té nejcitlivější pokožce miminek již od narození,“ dodává Markéta Terčová.

Logo Frosch Baby označuje hypoalergenní řadu produktů, kterou značka Frosch vyvinula speciálně pro bezpečnou čistotu novorozenců a malých dětí. Produktová řada Baby usnadní maminkám výběr vhodných produktů pro svoji domácnost, protože je kompletní a zahrnuje vše od prostředků pro použití v kuchyni, po praní až po hygienu dětí. Sortiment zahrnuje Tekutý Hypoalergenní prací prostředek na kojenecké prádlo, Hypoalergenní máchadlo na kojenecké a dětské prádlo a Sprej na skvrny na kojeneckém prádle. Spolu s pracími prostředky jsou v řadě Frosch Baby také čisticí prostředky, určené pro bezpečné poznávání světa Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky a Hygienický čistič dětských potřeb a omyvatelných povrchů.

Frosch EKO Baby Prací prostředek na kojenecké prádlo 1500 ml

Ekologický prací prostředek na kojenecké prádlo patří k přípravkům s vysokou prací silou a maximální šetrností k dětské pokožce. Přináší účinné přírodní složení s výtažkem z heřmánku, odstraňuje skvrny z bílého i barevného prádla, je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou dětskou pokožku a pokožku alergiků, neobsahuje barviva ani konzervanty. Poradí si s mnoha druhy odolných skvrn, například od mléka, kaší, mrkve nebo dětských příkrmů na bílém i barevném prádle. Jeho složení s výtažky z heřmánku je šetrné k citlivé pokožce kojenců, malých dětí a alergiků. Prací prostředek je dermatologicky testovaný. Doporučená cena je 270 Kč.

Pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí je zde Frosch Mycí prostředek na kojenecké lahve a dudlíky EKO, 500 ml. Hypoalergenní složení čistí důkladně odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů a beze zbytku se z nádobí opláchne. Složení s neutrálním pH je vhodné o pro alergiky, neobsahuje barviva ani vonné oleje a barviva. Doporučená cena je 119 Kč

Mytí vlásků bez slziček

Pro hygienu celého těla a vlásků přináší značka Frosch sprchový gel a šampon pro děti 300 ml, který je vyvinut s recepturou zajišťující extra jemnou péči pro citlivou pokožku dětí. Šetrné složení umyje celé tělo a přidaný panthenol se postará o hydrataci. Výtažky z pšeničného proteinu usnadňují rozčesávání dětských vlásků a navrací jim vitalitu. Jemné složen neštípe v očích při mytí vlásků a je pH neutrální. Receptura neobsahuje mikroplasty, parabeny, EDTA, ropné složky, ani složky živočišného původu. Frosch Senses sprchový gel a šampon pro děti je k dostání je ve 3 barevných provedeních, to růžové, zelené a modré. Doporučená cena: 85,90 Kč.

Více o Frosch Baby kolekci naleznete na webu zde