La Chevre: 3 vychytávky pro jarní restart pleti

I když jsme jako ženy od přírody krásné, občas to chce nějakou vychytávku, abychom byly se sebou ještě více spokojené. Pleť je po dlouhé zimě unavená a potřebuje, abysme se o ní postaraly. V zimě totiž naší pokožku trápí dehydratace, nedostatek živin a unavený vzhled. Přinášíme vám 3 vychytávky pro její restart.

Pěstící olej LA CHÈVRE

Pěstící olej Ad Fontes je určený především pro zralou pleť. Zjemňuje, hydratuje a zklidňuje pleť. Vytváří sametově hladký, nemastný povrch. Obsahuje vysoký obsah bio ayurvédského oleje a dlouhodobě zklidňuje. Vyvážená kombinace přírodních olejů a suchých emolientů dodá pleti nemastný, sametově hebký pocit – stačí pár kapek. Naneste večer nebo ráno na očištěnou pleť pod svůj oblíbený krém nebo make-up. Při použití většího množství lze pěstící olej použít i k jemným masážím obličeje, krku a dekoltu.

Účinky kozího mléka znali již staří Římané, kdy kozí mléko bylo považováno za „elixír krásy" a bylo velmi ceněné. Dodnes se u mnoha horských národů kozí máslo s bylinkami používá jako součást řady léčebných mastí. „Kosmetické recepty obsahují
vzácné životně důležité prvky, které působí blahodárně na ženskou pleť. Je to syrovátka, tuk nebo tvaroh z kozího mléka, jedinečný biologický systém bohatý na přírodní antioxidanty, které významně hydratují pokožku,“ říká Ing. Jitka Poláková, zakladatelka značky.

Akné gel LA CHÈVRE

Revitalizační čisticí pleťová maska, která zajišťuje rovnováhu pokožky pro mastnou pleť s ucpanými póry. Účinně regeneruje a zklidňuje pleť. Účinnou látkou je syrovátka z kozího mléka. Dále přírodní jíl, který pomáhá odstranit přebytky mazu a odumřelých buněk a zmírňuje barevné nerovnosti pleti.

Ayurvédský krém

24-hodinový krém určený především pro citlivou pleť. Navozuje rovnováhu v ochranné bariéře pleti, zjemňuje, regeneruje a vyživuje. Zmírňuje vliv volných radikálů. Vysoký obsah bio ayurvédského oleje zlepšuje vitalitu pleti.
Aktivní látkou je sušená syrovátka a tuk z kozího mléka, které pokožku vyživují, zvláčňují a zjemňují. Ayurvédský krém stačí nanést na očištěnou pleť ráno i večer a po aplikaci můžete ihned použít make-up.