Soutěž o balíček produktů Milka

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1500 Kč
Počet výherců
1

Od pohodových chvil s rodinou a přáteli až po dechberoucí setkání s hvězdami světového formátu. Milka přináší zážitky všech kategorií: všední i ty celoživotní. Tak si je pojďte užít! Nalaďte se na vlnu fotbalové horečky, soutěžte s Milkou a vyhrajte nezapomenutelný výlet za Petrem Čechem, Harrym Kanem, Neymarem jr. nebo Virgilem van Dijkem. A k tomu mnoho dalších fotbalových cen.

Zážitky vám nikdo nesebere a mnohdy je to to nejcennější, co si neseme životem. A je jedno, o jak velký zážitek se jedná. Pro někoho může být nezapomenutelné sobotní odpoledne ve společnosti přátel a rodiny s tabulkou lahodné čokolády, pro někoho zase adrenalinový výlet spojený se sladkou svačinou. Sportovní fanoušci mají nyní ale díky Milce příležitost získat zážitek z kategorie těch opravdu „na celý život“. V unikátní soutěži, která startuje 2. dubna, končí 28. května a probíhá na webových stránkách www.soutez.milka.cz, je ve hře opravdu extra zážitek.

Ve společnosti fotbalových superstars. Stačí si koupit jakýkoli produkt Milka, unikátní kód z účtenky zadat do systému na www.soutez.milka.cz a mít trošku štěstí. A co si vylosovaní šťastlivci odnesou? Denně se bude hrát o dva vouchery do sportovního obchodu. Dále bude možné vyhrát celkem 18 originálních a podepsaných dresů slavných fotbalových hvězd. A hlavní výhrou je pak naprosto exkluzivní setkání s některou ze současných fotbalových ikon. O koho se jedná? Jeden ze šťastných výherců se může těšit na zájezd a osobní setkání s nizozemským reprezentantem a urostlým stoperem slavného FC Liverpool Virgilem van Dijkem. Další ze čtyř hlavních výherců se setká s kapitánem anglické reprezentace a elitním útočníkem Bayernu Mnichov Harrym Kanem. Vyhrát můžete dále virtuální setkání s jedním z nejlepších ofenzivních hráčů na světě - s Brazilcem Neymarem jr. A konečně čtvrtý hlavní výherce zažije na vlastní kůži velký fotbalový zážitek po boku bývalé brankářské reprezentační jedničky Petra Čecha. A můžeme vám slíbit, že ani na jeden z těchto zážitků opravdu jen tak nezapomenete!

Fotbalová horečka se blíží! Pokud i vy patříte mezi fotbalové fanoušky, možná už od dětství sníte o setkání s fotbalovou hvězdou. Milka Vám nyní pomůže tento sen splnit. Více na www.soutez.milka.cz.

Potkej hvězdy fotbalu

Potkej hvězdy fotbalu

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Zuzana D*****, Krupka

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)