Lush představuje nové dárkové sety koupelových bomb inspirované Japonskem.

Japonský koncept známý pod pojmem „ippuku“ spočívá v jednoduchém aktu krátké přestávky během dne. Podobně jako třeba vychutnávání doušku čaje během typického britského „čaje o páté“ je to malá, ale mocná dávka osvěžení, příležitost zpomalit a vychutnat si přítomný okamžik.

Tato trojice bomb do koupele byla vytvořena pod pečlivým dohledem japonského týmu Lush, pro nějž je koupel formou umění.

Tato exkluzivní Lush kolekce je dostání online a ve všech kamenných prodejnách od 19. května 2023.

IPPUKU RYO Set koupelových bomb 370 Kč/ kus

Ippuku Ryo je trojice chladivých oživujících koupelových mini bomb překypujících výživnými mořskými řasami a inspirovaných japonskou kulturou regeneračních koupelí.

Uchimizu je vaše chvíle oddychu v horkém dni: koupel s náladu povzbuzujícím grapefruitem a heřmánkem evokuje setkání chladivé vody a rozpálené země.

Fuuri s dřevitou a osvěžující trojicí cedru, eukalyptu a máty peprné vás ukolébá jako cinkání tradiční skleněné zvonkohry.

S Kokage pak zažijete pocit jako při tradičním japonském „lesním koupání“ díky lehké, osvěžující a pryskyřičné směsi silic jalovce, kadidla a růžového pepře.

IPPUKU DAN Sada koupelových bomb 370 Kč/ kus

Ippuku Dan je trojice hřejivých oživujících koupelových mini bomb překypujících výživnými mořskými řasami a inspirovaných japonskou kulturou regeneračních koupelí.

Nalaďte se s Hinata na vycházející slunce s hřejivou a zářivou kompozicí oživující skořice s jablečnými tóny.

Zažehněte ve vaně plameny své kreativity se směsí sametových tónů tabáku, sladké vanilky a uklidňující tonky bomby Hibana.

Ponořte se do zářivé kombinace San San s povznášející neroli a davanovou a těhozevovou silicí, která rozzáří vaši pokožku.