Nejlepší knihy v prosinci roku 2021

Pokud pravidelně čtete náš magazín, určitě jste již narazili na články, ve kterých přinášíme vždy soupis těch nejlepších novinek vydaných na Blu-Ray za každý měsíc. Ne každý je ale fandou filmů, spousta lidí dává mnohem raději přednost knihám, a tak je jasné, že i my se musíme pověnovat těmto lidem. Právě proto vám budeme přinášit nově každý měsíc souhrn těch nejlepších knih, které vyšly v určitém měsíci. Milujete čtení? Rádi si představujete příběh, který se vám tvoří dle knižní předlohy ve vaší hlavě? Je vám mnohem milejší představit si vlastní děj, vlastní kulisy a osobnosti dle knihy než je vidět přímo na přehrávači? Tak v tom případě jste tu na správném místě! Aby ale nedošlo k omylu, nenajdete zde pouze dramatické knihy, ale například i kuchařky či spoustu dalšího!

Sexy dorty

Napsal: Josef Maršálek

Originální chutě a výjimečná podívaná ve smyslném provedení mistra cukráře

Jestli v cukrařině existuje královská disciplína, pak jsou to dorty! A když se do jejich přípravy pustíme společně, upečeme nejedno umělecké dílo. Kouzlo těch nejlepších dortů totiž spočívá v tom, že lahodí nejen chuťovým pohárkům, ale také oku. Proto vám prozradím své největší vychytávky, díky kterým budou vaše sladké výtvory prostě neodolatelné. A to se hodí vždycky – u příležitosti svátků, narozenin, přátelských setkání i jen tak, pro radost ze života!

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.

Bohové a monstra

Napsal: Shelby Mahurinová

Láska, která bude planout navěky! Třetí a závěrečný díl populární fantasy romance.

Lou strávila celý svůj život na útěku. Poté co jí Morgane zasadila drtivý úder, přišel čas získat zpátky to, co jí patří. Ale tohle už není Lou, kterou její přátelé znali. Čarodějnice, která získala chasseurovo srdce. Temnota ji pohltila a tentokrát bude potřeba víc než jen láska, aby ji z jejích spárů získali zpět. A zatímco Lou bojuje se svými démony a čarodějnice, chasseuři a duchové země se připravují na závěrečnou bitvu, Reid čelí příšerné volbě: zničující oběť, nebo smrt všech, kteří jsou mu drazí?

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.

Jóga pro hubnutí a očistu

Napsal: Zuzana Klingrová

Dostaňte se do životní formy s oblíbenou lektorkou jógy!

Jak ve spleti nefunkčních diet a očist najít cestu, která skutečně vede ke štíhlému a zdravému tělu? Zkušená lektorka jógy a jógové terapie Zuzana Klingrová připravila srozumitelný návod pro každého, kdo chce definitivně zhubnout a získat tělesnou i duševní rovnováhu. Očistěte svůj organismus a dostaňte se na ideální váhu podle jógy a ájurvédy – od vhodné stravy přes jógové pozice, dechová cvičení i meditaci až po ájurvédské recepty na vaření pro každý den.

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.

Poslední dny Johna Lennona

Napsal: James Patterson

Příběhy vraždy, která změnila celou jednu generaci

„Byli jsme nejlepší kapela, jaká kdy existovala,“ prohlásil kdysi John Lennon. „Nikdo nás nemohl zastavit!“ Nikdo, kromě jednoho obyčejného muže z Texasu jménem Mark David Chapman. Ten kapelu bezmezně obdivoval, ale později došel k závěru, že ho John Lennon zradil. Proto se Chapman vzdal práce v ostraze a nastoupil do letadla mířícího do New Yorku – zbraň i s náboji bezpečně schovanou v zavazadle. A rozhodl se spáchat největší zločin v historii hudby…

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.

Tereza

Napsal: Tereza Maxová, Veronika Bednářová

Život Terezy Maxové v unikátní publikaci s velkoformátovými fotografiemi

Světově proslulá topmodelka. Trojnásobná matka. Zakladatelka nadace, která už od roku 1997 pomáhá dětem. A také rozená vypravěčka či charismatická žena, která se přátelí s monackým knížetem Albertem II. či s rockerem Bryanem Adamsem. V biografii Terezy Maxové naleznete nejen osobní deníkové zápisky, ale také řadu exkluzivních, nikdy nezveřejněných fotografií. Poznejte výjimečný příběh výjimečné ženy do všech podrobností!

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.

Milý Bene

Napsal: Halina Pawlowská

Když v lidech láska dřímá, tak je to príma

Milý Bene… tak začínají všechny příběhy, pocity a vzpomínky, které si autorka vyměňuje s bratrem své první lásky. Z očí do očí by si toho určitě tolik neřekli, ale dopisy unesou intimní tajemství, trapasy, kritiku a také v nich lze vyjádřit touhy a naděje, že i když člověk stárne, nic se neděje! Existuje totiž i láska na tisící pohled, protože láska se nedá omezovat ničím. Rozhodně ne kontinenty, vlastními i cizími dětmi, a už vůbec ne věkem!

Knihu je možné zakoupit zde za cenu 399 Kč.