Ořechová másla 2GO od GymBeam

Ořechová másla jsou vyhledávána nejen pro svou chuť, ale také jedinečné vlastnosti, mezi které patří vysoký obsah zdravých tuků. Jedná se o mononenasycené mastné kyseliny, jejichž příjem je nezbytný pro správné fungování organismu. Jsou známé také jako omega-9 a jejich nejznámějším zástupcem je kyselina olejová. Ta má vliv například na optimální hladinu cholesterolu v krvi a snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění.

Ořechové máslo 2GO - arašídové máslo - GymBeam

Oříškové máslo 2GO - Arašídové máslo je lahodná pochoutka vyrobená ze suchých pražených arašídů bez přidaných přísad. Má skvělou chuť a výživový profil. Je jedním z zdrojů zdravých tuků a vyznačuje se vysokým obsahem vlákniny. Díky praktickému balení si ho můžete vzít kamkoli a vychutnat si ho na cestách nebo při turistice.

Ořechové máslo 2GO - mandlové máslo s kokosem a bílou čokoládou - GymBeam

Mandlové máslo 2GO - mandlové máslo s kokosem a bílou čokoládou je lahodná pochoutka ideální na cesty, která vás zaujme svou skvělou chutí a výživovým profilem. Je jedním z zdrojů zdravých tuků a vyznačuje se vysokým obsahem vlákniny. Díky praktickému balení si ho můžete vzít kamkoli a vychutnat si ho na cestách nebo při turistice.