Vybavte se na domácí cvičení s GymBeam

Začátek roku je pro mnohé ideální moment, kdy začít s pravidelným pohybem a udělat tak něco nejen pro své fyzické, ale i psychické zdraví. Pokud se necítíte hned na placení permanentky v posilovně, můžete začít cvičit z pohodlí domova.

Ať už si vyberete aerobní cvičení, při kterém skvěle využijete fitness schod nebo cvičení s kettlebell a při regeneraci zvolíte válec na cvičení nebo akupresurní podložku, všechno najdete na jednom místě na GymBeam e-shopu.

Fitness schod Stepper - GymBeam

Zátěžová vesta 20 kg je určená všem fitnessákům a příznivcům aktivního života. Tato fitness pomůcka slouží k přidání zátěže a zvýšení intenzity tréninku. Tvar vesty je navržen tak, aby neomezovala váš pohyb.

Vesta má v sobě zabudovaných mnoho kapsiček, ve kterých jsou umístěny jednotlivé sáčky. Každý z nich váží přibližně 510 g a můžete je jednotlivě vytáhnout a vrátit zpět. Vesta tak nemusí vážit rovných 20 kg, ale podle potřeby zátěž snadno upravíte. Díky tomu se jedná o multifunkční pomůcku, kterou využijete při mnoha sportech.

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg - GymBeam

Nastavitelný kettlebell 3,4–18 kg je pomůcka pro domácí trénink, se kterou efektivně procvičíte celé tělo. Velkou výhodou je možnost nastavit si zátěž mezi 3,4–18 kg, díky čemuž nemusíte pořizovat více kettlebellů. Je vyrobený z kombinace železa a ABS, což zaručuje maximální odolnost.

Pro ty, co se s kettlebellem ještě nesetkali, si tato pomůcka zaslouží alespoň základní představení. Jedná se o závaží připomínající dělovou kouli s držadlem, které umožňuje snadnou manipulaci. Můžete jej chytit oběma rukama, nebo jen jednou, záleží na tom, kterou partii chcete procvičit. V domácím prostředí vám může do jisté míry nahradit i činku s nižší zátěží, neboť se s ním dají dělat dřepy, mrtvé tahy, přemístění, tlaky i trhy, zapomenout však nesmíme ani na oblíbené kettlebell swingy.

Díky odolnému materiálu, který je tvořený železem a ABS, je kettlebell velmi odolný, takže vám bude skvěle sloužit mnoho let. Držadlo má optimální šířku, což umožňuje pevný úchop. Nemusíte mít tedy strach, že vám při cvičení vyklouzne z ruky.

Závaží na zápěstí a kotníky 2 kg - GymBeam

Závaží na zápěstí a kotníky 2 kg je set 2 kusů závaží v černé barvě s hmotností 2 kg, které slouží ke zvýšení intenzity vašeho tréninku. Díky unikátnímu zapínání na suchý zip je můžete jednoduše připevnit na kotník a zápěstí, čímž posílíte vrchní i spodní část těla. Jsou ideální fitness pomůckou při silových trénincích či joggingu.

Závaží na zápěstí a kotníky 2 kg a jeho výhody:

  • přídatná zátěž na silový i kardio trénink
  • má zapínání na suchý zip
  • náplň je z písku
  • dá se přidat na kotník i zápěstí
  • je z kvalitních materiálů
  • ideální na domácí trénink i do fitka

Akupresurní podložka Black - GymBeam

Akupresurní podložka Black je praktická pomůcka, která stojí na principech tradiční čínské medicíny. Na podložce je celkem 230 akupresurních destiček, přičemž každá je tvořena dalšími jehličkami. Díky tomu dokáže stimulovat důležité akupresurní body, a tím může pomoci například ke snížení bolesti, relaxaci, regeneraci či zmírnění svalového napětí. Používání akupresurní podložky však může také zlepšit krevní oběh, a tím oživit pokožku a snížit výskyt celulitidy. K podložce je i síťovinový obal, díky kterému ji můžete snadno brát všude s sebou.