Jak zatočit s akné vám poradí GymBeam

Akné je strašákem pro mnohé z nás a bohužel ne jen v pubertě. Velká část populace se s ním potýká během celého života. Kromě babských rad a mnohokrokové péče o pleť můžeme pokožce pomoci i příjmem některých doplňků stravy. Které to jsou ukážeme níže.

Pokud se chcete o problematice dozvědět více, koukněte na článek JAK SE ZBAVIT AKNÉ? POMOCI MŮŽE SNÍŽENÍ STRESU, ZDRAVÁ HMOTNOST I SPRÁVNÁ HYGIENA na GymBeam blogu.

Zinek - GymBeam

Zinek je minerální látkou, která se podílí na stovkách biologických procesů v našem organismu. Přispívá k normální funkci imunitního systému, optimálnímu stavu kostí, vlasů, nehtů a pokožky či normální hladině testosteronu v krvi. Je tak ideální pro každého, kdo chce pečovat o své zdraví a vitalitu.

Omega 3 - GymBeam

Omega-3, mezi něž patří kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA), jsou zdraví prospěšné nenasycené mastné kyseliny pocházející z rybího oleje. Ty přispívají ke správné funkci srdce, přičemž samotná DHA se podílí na udržování dobrého zraku a správné funkci mozku. Omega-3 jsou tedy ideální pro péči o zdraví.

Colla Pink - BeastPink

Colla Pink je beauty nápoj pro ženy, které chtějí maximálně podpořit svůj vzhled, pohybový aparát a celkovou krásu. Základ složení tvoří kolagenové peptidy doplněné kombinací kyseliny hyaluronové, extraktem z hroznových jader a vybranými vitamíny i minerálními látkami. Probuďte svou krásu a ženské sebevědomí díky tomuto lahodnému nápoji.

Pink Vitamín D3 - BeastPink

Pink Vitamín D3 obsahuje dobře vstřebatelnou formu vitamínu D, který má zásadní význam pro ženské zdraví. Podporuje správnou činnost imunitního systému, přispívá k udržení normální funkce svalů a pomáhá zachovat zdravé kosti i zuby. V tomto produktu je obohacený o kyselinu hyaluronovou, která je ceněná zejména pro blahodárné účinky na pleť a mladistvý vzhled.