SÍLA BYLIN NA LŽIČCE Medicinální maltonové sirupy Dr. Svatek Dr. Svatek představuje Sirup z bylin na lžičku NA IMUNITU

Přichází podzim a s ním i období zvýšeného výskytu respiračních onemocnění. Nejlepší obranou stále zůstává silná imunita, která tvoří náš pomyslný ochranný štít. Je-li slabý, nedokáže odrazit útok patogenů a onemocníme, zatímco člověk s lepší imunitou zůstává zdráv. Sílu své imunity přitom můžete ovlivnit i vy sami, správnou životosprávou, pravidelným cvičením, ale i užíváním sladových sirupů z bylin od značky Dr. Svatek. Pečlivě vybrané bylinky v novém sirupu Na imunitu posilují obranyschopnost, přispívají k fyzické kondici a zároveň podpoří tělo v případě nemoci, kdy možná využijete i sirupy Na kašel nebo Na vykašlávání.

Pečovat o zdraví přírodní cestou. To byl po staletí běžný přístup. Nyní se k přírodě navracíme, a to i díky medicinálním Sirupům z bylin na lžičku Dr. Svatek od společnosti Herbai. Opravdové, poctivé a „plnotučné“ bylinné výrobky jsou zaměřené na nejčastější neduhy, jako je kašel či vykašlávání, psychický stres, nespavost, problémy se zažíváním a nově i na celkové posílení imunity.

Sirup z bylin na imunitu

Stejně jako všechny sirupy Dr. Svatek i ten Na imunitu přináší promyšlené spojení bylin a jejich pozitivních léčivých vlastností, které mohou využít dospělí i děti od tří let věku. Sirupy se podávají jednoduše ze lžičky, ale můžete je rozpustit i ve vodě nebo vlažném čaji.

Na zimní vlnu nemocí se tak můžete dobře připravit díky přírodním specialistům na posílení imunity, které sirup obsahuje. Jedná se např. o proslulý rakytník nebo třapatku úzkolistou, další kouzelnou bylinkou v sirupu je rozchodnice růžová, která je navíc znamenitým antioxidantem.

Základem všech sirupů Dr. Svatek „na lžičku“ je slad, který je bohatý na vitamíny skupiny B. Kombinace bylin jsou tvořené s ohledem na účinky jednotlivých sirupů podle léty prověřených receptur bylinkářů. Byliny jsou zpracovány šetrnou moderní technologií tak, aby zůstaly zachovány všechny účinné a zdraví prospěšné látky. Veškeré extrakty obsahují nejvyšší možný obsah bylin, a navíc i vitamin C, klíčový pro imunitu a správnou funkci organismu.

Zvyšovat svou imunitu je důležité v každém období, a proto o sebe pečujte nejen v sezoně respiračních onemocnění, ale i po celý zbývající rok.

Medicinální sirupy Dr. Svatek ve stylových lahvičkách jsou k dostání také na shop.herbadent.cz za cenu 289 Kč.