Soutěž o 3 roční balení doplňku stravy FlexiMed

win
Konec soutěže
Celková cena výher
10774 Kč
Počet výherců
3

1. října jsme si si opět připomněli mezinárodní den seniorů, který se slaví už 32 let. Lidí v důchodovém věku, tedy nad 65 let, přitom každoročně přibývá. Jejich počet činí více jak 2,1 milionu, což je, v rámci populace, nezanedbatelné číslo. Jak zůstat produktivní a vitální i v pozdním věku a užívat si spokojeného stáří? Pečujte o své klouby!

Mezinárodní den seniorů slavíme od roku 1990, kdy byl tento svátek odhlasován Valným shromážděním OSN. Důvodem bylo zvýšit povědomí o problémech, s nimiž se senioři potýkají, zejména pak zneužívání a důsledky stárnutí. Věk není, bohužel, jen číslo a s většími či menšími obtížemi se, dříve či později, setká každý z nás. O to víc je důležité dbát na péči o zdraví, a to jak fyzického, tak psychického.

FlexiMed

FlexiMed

FlexiMed obsahuje vysokou dávku kolagenu, glukosaminu a bílkovin . Glukosamin a kalcium jsou nezbytnými stavebními materiály kostí a chrupavek. Kalcium je však nezbytné také pro celou řadu dalších orgánů, například pro normální srážlivost krve a řádnou funkci nervové soustavy. Na rozdíl od běžných zdrojů vápníku, obsahuje FlexiMed strukturově identický vápník tomu lidskému. Pomocí střeženého a patentovaného procesu je extrahován z kostí norských lososů mající prokázanou nejvyšší vstřebatelnost (biodisponibilitou).

FlexiMed kombinuje množství jedinečných látek s dlouhodobě zdokumentovaným účinkem na zdraví pohybového aparátu, a to glukosamin, kolagen typu II, vitamín C, vitamín D3, mangan a vápník, který pomáhá udržovat normální funkci trávicích enzymů, je důležitý pro funkci nervové soustavy a zdraví kostí a zubů. Složení přípravku podporuje celkové zdraví a optimální formu včetně antioxidačních účinků, zdravé srážlivosti krve, normální hladiny krevního cukru, energetický metabolismus, snižování míry únavy a vyčerpání, a zdravou funkci imunitního systému.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Roman Z****, Frenštát pod Radhoštěm
Jaroslav Č******, Domažlice
Drahomíra P******, Jihlava

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)