Soutěž o 3 roční balení doplňku stravy OmegaMarine PREMIUM

win
Konec soutěže
Celková cena výher
17964 Kč
Počet výherců
3

Norové jsou odborníci na nejrůznější rybí produkty, výživové doplňky s rybím tukem nevyjímaje. Jedním z nich je nový OmegaMarine PREMIUM, který je unikátem na trhu. Vyzkoušejte norskou kvalitu na vlastní kůži a pochopíte, o čem mluvíme.

Jak často konzumujete ryby? Dopřáváte si je jen v přímořských destinacích nebo si je rádi připravíte i doma na oběd? Odborníci vypočítali, že optimální množství pro zabezpečení dostatečného přísunu omega-3 do našeho organismu jsou 2-3 porce ryb týdně. Dejme si ruku na srdce, kdo z nás se tohoto doporučení drží? Z praxe víme, že je to zanedbatelné procento Čechů.

OmegaMarine Premium

OmegaMarine Premium

S OmegaMarine PREMIUM k lepšímu zdraví

Malé želatinové kapsle s rybím tukem se lehce polykají, nemají žádnou pachuť ani aroma. Omega-3 tedy do těla dostanete v optimálním množství i v případě, že nejste zrovna expertem na přípravu ryb. Kapsle jsou plné oleje z lososa špičkové kvality, který obsahuje vyvážené množství kyseliny DHA, podporující mozek a nervovou soustavu, a dále kyseliny EPA, která příznivě působí na srdce. Navíc se v OmegaMarine PREMIUM nachází i kyselina DPA, která je prvkem zabezpečujícím vyšší koncentraci zmiňovaných EPA a DHA v krvi. Z lososového oleje je tak vytažené absolutní maximum. A to zdaleka není vše. OmegaMarine PREMIUM obsahuje také vitamín D.

Čím rychlejší, tím kvalitnější! U extra panenského oleje z lososa hraje hlavní roli čerstvost. Tu nejvyšší najdete právě v produktu OmegaMarine PREMIUM. Proces získávání oleje nepřesahuje 75 minut od ulovení ryby. Můžete se tedy spolehnout na absolutní norskou kvalitu. Sáhněte proto po novince OmegaMarine PREMIUM, a udělejte krok, který vám dopomůže k pevnému zdraví! Doplněk stravy je doporučováno užívat dlouhodobě při doporučené dávce 2-4 kapsle denně.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Renáta Z*******, Valašské Meziříčí
Stanislava V******, Krupka
Anna Z*******, Hranice (okres Přerov)

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)