Soutěž o 3x2 vstupů do 4DX v Cinema City

win
Konec soutěže
Celková cena výher
2280 Kč
Počet výherců
3

Svátek zamilovaných je téměř za rohem a vy si stále nevíte rady a tápete, jak a čím byste překvapili vaší milovanou polovičku? Cinema City má pro vás snadné řešení. Zajistěte svému partnerovi na sv. Valentýna něco luxusního, ale zároveň vsaďte na klasiku v podobě kina v sále 4XD a prožijte nezapomenutelný večer. Zhýčkejte se a dopřejte si filmový zážitek, který uspokojí i ty nejnáročnější.

4DX™ je revoluční filmová technologie, která stimuluje všech pět smyslů speciálními efekty. Poskytuje tak ten nejlepší zážitek ze sledování filmu. Sedadla a samotný sál jsou vybaveny high-tech technologiemi, které v synchronizaci s akcí na plátně docílí vetší reálnosti a pocitu, jako byste byli přímo v dění filmových trháků.

Budete mít možnost vyzkoušet speciální efekty, jako je vítr, mlha, blesky, vůně a sníh, které umocňují to, co vidíte na plátně. Filmy jsou v sále 4DX promítané ve 2D nebo 3D formátu. Během projekcí zažijete více než 24 speciálních efektů. V České republice můžete 4DX™ sály navštívit v: Cinema City Chodov, Cinema City Nový Smíchov, Cinema City Plzeň a Cinema City Olympia Brno.

Více se dozvíte zde

4DX Cinema City

4DX Cinema City

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Petr P***, Pelhřimov
Miloslav P****, Rokycany
Ján V****, Frenštát pod Radhoštěm

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)