Soutěž o 5 knih Agrometal

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1745 Kč
Počet výherců
5

Čeho je muž schopen pro lásku ke své ženě? Pokud ji miluje, dá se říct, že všeho na světě. Například zúčastnit se hudební soutěže, aniž by uměl hrát na nějaký hudební nástroj či zpívat. A pokud mu schází spoluhráči do kapely, i s tím si dokáže poradit. Má přece přátele a s jejich pomocí zvládne překonat jakoukoli překážku. A tak se během jednoho horkého léta v jižních Čechách změní život nejen Lukynovi s Martou, ale i nic netušícímu manažerovi nadnárodní společnosti s hlavním městě.

„Kniha je o plnění přání a snů. O tom, jak rozdílně je vnímají muži a ženy. A také o tom, jak se dá najít přátelství i tam, kde ho nečekáte,“ uvádí Rudolf Hrušínský nejmladší.

Román je inspirován osmidílným televizním seriálem Agrometal, který odvysílala TV Prima v průběhu května – června 2023 a k němuž Rudolf Hrušínský nejml. napsal scénář. Příběh vychází z původního televizního scénáře, ale kniha je obohacena o nové postavy a situace, vyprávěné s laskavým nadhledem. Silnou stránkou této knižní novinky jsou pravdivá a zároveň milá vykreslení partnerských vztahů, poetika a vlídný humor.

Rudolf Hrušínský nejml.

Rudolf Hrušínský nejml.

"Téma vztahů mezi lidmi mě vždycky zajímalo, ať se jedná o lásku, přátelství, nebo vztah rodičů k dětem. Je jedno, kde žijete, čím se živíte, všichni prožíváme v určitých situacích nějaké emoce. Zažíváme starosti i štěstí a bez rozdílu něco uvnitř sebe cítíme. Náš život prostě naplňují vztahy, touhy a sny a všechny nás těší nebo naopak trápí a bolí v podstatě stejné věci, ať jste odkudkoli." dodává autor.

Kniha vychází i v audio verzi, kterou namluvil herec Dejvického divadla Jaroslav Plesl.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Vlasta Č*****, Kuřim
Gabriela H********, Rokycany
Ladislava H********, Děčín
Iveta V***, Rychnov nad Kněžnou
Vilém S****, Roudnice nad Labem

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)