Soutěž o 5 knih Eliška Rebelka

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1490 Kč
Počet výherců
5

Pavlína Jurková představuje dětskou knihu Eliška Rebelka s krásnými ilustracemi Evy Chupíkové.

Nakladatelství 65. pole přichází v edici Políčko s dětskou novinkou od Pavlíny Jurkové, autorky úspěšného titulu Eliška Andílek. V bohatě ilustrované knize Eliška Rebelka mohou dětští čtenáři prožívat s osmiletou Eliškou její další osudy a dozvědí se, zda se jí podaří získat domácího mazlíčka. Kniha je ideálním tipem na vánoční dárek. Reálný příběh se sympatickou hlavní hrdinkou ocení především děti prvních až třetích tříd. Se svéráznou holčičkou se ale při společném čtení skvěle ztotožní i děti předškolního věku. Příběh je srozumitelný, vtipný a reálný. Velká písmena, stylistika, jazyk a krátké kapitoly jsou přizpůsobeny začínajícím čtenářům a čtenářkám.

Eliška Rebelka je druhým dílem knižní série. V červnu 2023 bude následovat třetí díl – Eliška Detektiv. Příběh doplňují kouzelné ilustrace výtvarnice a ilustrátorky Evy Chupíkové, která byla několikrát nominována na Zlatou stuhu.

Anotace:

Ahoj! Jmenuju se Eliška a chodím do druhé třídy. Včera jsme ve škole dostali za úkol napsat slohovou práci na téma Můj domácí mazlíček. Já jediná ze všech nenapsala ani čárku. Všichni ze třídy mají alespoň křečka, rybičky nebo tak něco. To se pak píšou slohovky! Maminka ale nechce o žádném zvířeti ani slyšet. Držte mi palce, ať se mi podaří ji nějak přesvědčit. Strašně moc si totiž přeju kočku. Nebo ještě raději psa! Pro děti od 6 let. Volné pokračování knihy Eliška Andílek.

Pavlína Jurková (1977) je herečka a spisovatelka, autorka mnoha dětských knih. Své umělecké aktivity dále dělí mezi divadlo, psaní divadelních scénářů a dabing.

kniha Eliška Rebelka

kniha Eliška Rebelka

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Ludmila P***, Rakovník
Leona J******, Děčín
Daniela M****, Havlíčkův Brod
Michael Č*********, Šumperk
Jolana B*****, Louny

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)