Soutěž o 5 knih Ruce vzhůru, tohle je přepadení a nikdo ani hnout!

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1495 Kč
Počet výherců
5

Při plnění domácího úkolu na téma „Nejzajímavější člen naší rodiny“ narazí hlavní hrdina této knihy na objev vskutku nečekaný – totiž že jeho prapředek byl slavným bankovním lupičem, který to „doloupil“ až do Ameriky. Tam se stal legendou spoluprací se slavným Al Caponem, ale pak se po něm slehla zem.

Celá tahle utajovaná rodinná historie v hlavním hrdinovi a jeho kamarádovi spustí nepotlačitelnou touhu po vzoru prastrýce Stavinohy vyloupit banku. Což kluci po několika týdnech plánování skutečně udělají. Vběhnou do banky s plastovými pistolkami a ke svému velikému překvapení peníze dostanou. Ale jaké peníze!!! 131 milion korun. Jenomže co s takovým balíkem peněz budou dělat? A kde ho schovají? A proč jim nikdo neřekl, že když něco ukradnou, budou muset lhát i těm, které mají rádi?!

Kniha Ruce vzhůru, tohle je přepadení a nikdo ani hnout! je doslova a do písmene jako jízda na tobogánu. Nasednete, rozjedete se a zastavíte až na samotném konci, kdy si tuhle skvělou knížku budete chtít dopřát ještě jednou.

Kniha Ruce vzhůru, tohle je přepadení a nikdo ani hnout!

Kniha Ruce vzhůru, tohle je přepadení a nikdo ani hnout!

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Martin H*****, Uničov
Kateřina N**********, Rychnov nad Kněžnou
Vilém M******, Znojmo
Vladimíra Š***, Veselí nad Moravou
Drahomíra N******, Břeclav

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)