Soutěž o 5 knih Slzy utopené do ticha

win
Konec soutěže
Celková cena výher
1645 Kč
Počet výherců
5

Kniha Slzy utopené do ticha Jiřího a Jenifer Zídkových v sobě mistrně kombinuje retro atmosféru začátku osmdesátých let s prvky drsného thrilleru. Jde o nekompromisní sondu do hlubin lidské bolesti, knihu odhalující to nejhorší v nás. Knihu, která vás pohltí jako temné vody, stáhne pod hladinu a nepustí až do hořkého konce.

Léto 1981 Československo žije tragickou smrtí populárního zpěváka Jiřího Schelingera. Na západě republiky u Jesenické přehrady, poblíž okresního města Cheb, je pohřešována mladá dívka, recepční v autokempu Dřenice. Další den přehrada vyplaví mrtvé tělo utonulého neznámého muže. Případu se ujímá nezkušený mladý kriminalista Jiří Horák, který postupně začíná nahlížet pod povrch zdánlivě obyčejného, všedního života reálného socialismu. A je to pohled, ze kterého člověka, i během parného léta, opravdu mrazí!

O autorech:

Jiří a Jenifer Zídkovi jsou osvědčený rodinně-tvůrčí tandem. Jejich dílem jsou knihy Bídníci, Ta naše písnička česká a Delirium nevinnosti, ve kterých se zabývají temnými stránkami lidské povahy, využívajícími a zneužívajícími možnosti moci, která jim byla dána. Přestože jednotlivé tituly můžete číst nezávisle na sobě, společně tvoří pozoruhodné universum mapující na pozadí atraktivních thrillerových a kriminálních případů temné stránky naší nedávné minulosti.

kniha Slzy utopené do ticha

kniha Slzy utopené do ticha

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Sabina S*********, Bílina
Adam Ž**, Sokolov
Radka B*****, Český Krumlov
Miloslav H********, Neratovice
Vit P****, Kralupy nad Vltavou

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)