Soutěž o elektrický zubní kartáček Oral-B iO

win
Konec soutěže
Celková cena výher
8499 Kč
Počet výherců
1

Značka Oral-B, která je průkopníkem v oblasti sonických a později také oscilačních elektrických zubních kartáčků a chytrého čištění zubů, představuje detaily své dosud nejrevolučnější technologie - magnetického zubního kartáčku Oral-B iO. Oral-B iO představuje pokrok v čištění zubů a činí z něj zážitek. Uspokojuje i ta nejvyšší očekávání uživatelů na technologii, design a výkon.

Technologie čištění zubů iO Clean zajistí uživatelům pocit každodenní čistoty po celý den, a to díky novému magnetickému pohonu Oral-B iO, který rovnoměrně rozděluje energii do konečků vláken, a vytváří tak jemné mikrovibrace. Díky kombinaci oscilací s mikrovibracemi klouže kartáček zub po zubu a zajišťuje hladký a tichý chod po celou dobu čištění.

aplikace Oral-B

aplikace Oral-B

Uživatelské rozhraní bylo navrženo ve spolupráci s více než 1 800 spotřebiteli

- Interaktivní displej umožňuje snadnou orientaci ve funkcích kartáčku a personalizaci: uvítá pozdravem, lze si vybrat až ze 7 režimů čištění, nastavit jazyk a upozorňuje na výměnu hlavice kartáčku.

- Inteligentní senzor tlaku navádí uživatele k vyvíjení optimálního tlaku při čištění. Senzor upozorňuje na přílišný tlak červeným světlem, ale také vůbec poprvé u kartáčků Oral-B na příliš nízký tlak přednastavenou barvou. Zeleně signalizuje, kdy uživatelé používají optimální čisticí tlak, čímž se maximalizuje účinnost ikonické kulaté hlavice inspirované nástroji zubních lékařů. Tisková zpráva - Elegantní magnetická nabíječka u modelů iO Series 7 a výše poskytuje rychlé plné nabití za pouhé tři hodiny. Na displeji kartáčku je snadno čitelný ukazatel stavu nabití baterie.

- Aplikace Oral-B disponuje 3D grafikou a technologií AI Brushing Recognition s umělou inteligencí, která rozpoznává všechny oblasti v ústech a vede uživatele ke stoprocentnímu vyčištění celé ústní dutiny.

- Vizuální časovač poskytuje uživatelům personalizované pokyny k dosažení co nejlepšího vyčištění. Časovač sleduje délku čištění každého zubu, takže uživatelé vědí, zda si čistili zuby po dobu dvou minut, což je doba čištění doporučená zubními lékaři, nebo zda čistili kratší dobu. Ikony smajlíků na displeji dávají uživatelům vědět, jestli už dosáhli svého cíle nebo jejich čištění bylo neefektivní.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Ivan P*******, Chrudim

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)