Tepláky nejsou už módní faux pas. Tyto stylové kousky unosíte také venku

Dámské karamelové tepláky One Jott

Tepláky od Jott budete milovat pro jejich pohodlnost. Budete je chtít nosit nejen doma, ale i do fitka nebo na procházky se psem. Jsou vyrobeny z velmi měkké bavlny, která je velmi příjemná na nošení. Tepláky v karamelové barvě mají stahovací šňůrky v pase a hluboké šikmé kapsy a jsou zakončeny širokými manžetami. Tento kousek můžete dobře sladit s mikinou.

K dostání za doporučenou cenu 2049 Kč na e-shopu www.urbanbrands.cz a také v prodejně Jott na Westfiled Praha – Chodov, první v ČR.

Dětské maskáčové tepláky Africa Jott

Dětské ultrapohodlné tepláky do Jott ocení nejen rodiče, ale i vaše děti. Kousek nabízí pohodlný střih, ve kterém dítě zvládne být celý den. Jsou vyrobeny z velmi příjemné bavlněné směsi. Tepláky jsou zakončeny širokými žebrovanými okraji a vybaveny stahovací šňůrkou v pase. Pro stylový efekt můžete tepláky sladit s péřovou bundou.

K dostání za doporučenou cenu 1399 Kč na e-shopu www.urbanbrands.cz a také v prodejně Jott na Westfiled Praha – Chodov, první v ČR.

Pánské zelené tepláky Santiago Jott

Santiago tepláky jsou vaším nezbytným spojencem pro domácí lenošení, ale nejen to. Na sport nebo víkendový výlet jsou tyto bavlněné kalhoty přímo ideální. Tepláky mají šňůrku v pase na gumu, žebrované okraje u kotníků a jsou vyrobeny ze směsi bavlny. Tento kousek můžete kombinovat dobře s bundou nebo mikinou.

K dostání za doporučenou cenu 1949 Kč na e-shopu www.urbanbrands.cz a také v prodejně Jott na Westfiled Praha – Chodov, první v ČR.