Udělejte si letos ještě hezčí Velikonoce se značkou WMF!

Opět po roce přicházejí Velikonoce – čas pohody, oddychu a hlavně čas, který můžeme trávit se svými nejbližšími. Jedná se ale i o čas poměrně hektický, proto jsme si pro vás připravili řešení v podobě vychytávek značky WMF, které svým vzhledem a funkčností přinesou do vašeho domova příjemnou atmosféru a postarají se o tak moc žádané pohodlí v kuchyni i při stolování.

Vejce pro koledníky jsou už velikonoční tradicí, a i přesto, že už je na ošatce z větší části nahradily různé sladkosti, stále by při těchto svátcích pár kraslic nemělo na stolech chybět. Letos sáhněte po vařiči vajec WMF Stelio. Najednou se totiž postará až o 7 vajec a vy se v době vaření můžete věnovat svým blízkým, nebo sami sobě. Elektronický časovač přitom současně umožňuje přípravu vajec přesně podle vašeho přání – naměkko, nahniličko, či natvrdo. V neposlední řadě samostatný vypínač a signální tón na konci vaření vám bude usnadňovat přípravu vajec kdykoli a kdekoli.

Doporučená cena 1 749,00Kč/69,99EUR.

Letos k vám ale přišlo nečekaně moc koledníků? Tím pádem nastal ten nejlepší čas pro vařič na dvě vejce značky WMF z řady KITCHENminis®. Komu by se totiž kvůli pár vejcím chtěl vyndávat hrnec nebo větší spotřebič? Tento malý vařič na vejce navíc šetří místo ve vaší kuchyni, tudíž vám bude celoročním pomocníkem, nejen při velikonočních svátcích. Připraví k snídani jedno nebo dvě vejce jakékoli velikosti. Je velmi stabilní, vyrobený z kvalitních materiálů a zároveň se snadno čistí. Vy se tak nemusíte starat o zdlouhavé mytí hrnců. Když jsou vejce hotová, zazní zvukový signál, vy tedy jejich přípravu nemusíte vůbec hlídat.

Doporučená cena 1 749,00Kč/69,99EUR.

Je naprosto pochopitelné, že nás při zdobení kraslic začne honit mlsná. A to zejména ty nejmenší. Uvařte jim vejce v malém (místo nezabírajícím) vařiči značky WMF (Doporučená cena 899,00Kč/35,99EUR), vložte ho do stojánku WMF McEgg a vaši pomocníčci mají o zábavu postaráno. Veselý stojánek vám navíc zajisté bude dělat radost kdykoli, a to nejen na Velikonoce. Rozhodně se tedy vyplatí mít pár takových v zásobě, nikdy nevíte, kdy budete vy, nebo vaše ratolesti potřebovat rozveselit – McEgg se o to zaručeně postará. Použijte kladívko pro rozbití skořápky, sáhněte si pro lžičku ve stojánku a pochutnejte si!

Doporučená cena 279,00Kč/11,16EUR.