Vycházejí dva nové tituly od Benjamina Kurase, Sex nás všechny přežije a

Po velmi úspěšné knize Malá paměť přichází nakladatelství Dauphin s dalšími dvěma „žhavými kovidovými“ novinkami od známého spisovatele, dramatika a humoristy Benjamina Kurase. 

V první z nich, nazvané Sex nás všechny přežije, naleznou čtenáři vedle autorových článků, kterými přispíval do časopisu Playboy, také humorné a velice trefné úvahy nad rozličnými sexuálními tématy. I zde autor aplikuje svůj přístup „4P“ - pobavit, poučit, přimět k přemýšlení. 

Benjamin Kuras - Sex nás všechny přežije (anotace)   

Sex jako komedie. Novinka od autora Tao sexu, Ciao sexu, Mao sexu, K.O.sexu.
Soubor článků původně psaných pro Playboy.
Rozkoš chvilková, pozice směšná, výdaje proklaté, podle lorda Chestertona.
Balitba internetem, se všemi trapnostmi.
Sex telefonický.
Sex podle českých pohádek.
Sex bezpečný a nebezpečný.
Sex s náhubkem.
Neukojené chtíče. Kovidové líbání může být smrtelné. Bod G: je či není? – a je-li, jak se hledá a co dělá? Toxická maskulinita a toxická femininita. Sex seniorský jako kulečník. A víc.

 

176 stran, MOC 248 Kč

Odpovědný redaktor Daniel Podhradský

Vydalo nakladatelství Dauphin roku 2021

Vydání první

www.dauphin.cz

Deník zamilovaného viruse, to je druhá novinka od Benjamina Kurase. Jedná se o velmi vtipně napsanou novelu na současné nejaktuálnější téma, které již přes rok hýbe světem. Navzdory vážnosti problému čtenářům umožní trochu vydechnout a po dlouhé době se i zasmát, ale přiměje i k zamyšlení nad lidským konáním. Jak je již u autora zvykem, kniha se opět čte jedním dechem. 

 

Benjamin Kuras - Deník zamilovaného viruse (anotace)

Humoristická novela či tragikomické sci-fi melodrama plné zápletek, nebezpečí, filozofování a lásky mezi viry i lidmi. Uprostřed jedné z virových epidemií se mladý hippie virus zamiluje do mileneckého páru svých nakaženců a odmítá je zabít. Stává se tak pro virusový establishment stíhaným disidentem a bezděkým vůdcem vzpoury, jejímž posláním je zachránit Zemi před hrozící katastrofou působenou lidstvem.


138 stran, MOC 228 Kč

Odpovědný redaktor Daniel Podhradský

Vydalo nakladatelství Dauphin roku 2021

Vydání první

www.dauphin.cz