Xero Shoes: sandály v mnoha variantách a barevných kombinacích pro dámy i pány

Sandály, se kterými můžete i plavat Xero Shoes Aqua Cloud

Hledáte ideální sandály, které přibalíte nejen k vodě, ale třeba do Chorvatska do vody, kdy hrozí, že šlápnete na mořského ježka? Pak rozhodně neuděláte chybu, když zvolíte tyto Aqua Cloud. Sandály mají protiskluzovou gumovou podrážku a pohodlně se v nich budete cítit, i když vyrazíte na obhlídku města či do přírody. Páskové sandály jsou navrženy podle tradičního stylu mexických indiánů z kmene Tarahumara – huarache. Tento model je velmi příjemný na chození, ale také pohodlně obepíná patu a spolu s nastavitelným šněrováním zajišťují také bezpečné uchycení. Kousek oceníte nejen na dovolené, ale třeba i v období různých festivalů. Sandály seženete v pánské atraktivní kombinaci žluto-modré či safírové modré. Dámy můžou zvolit světle šedou kombinaci s oranžovou nebo modré variantě.

Minimalistické sportovní sandály na sport a výlety Xero Shoes Z-Trail EV

Milujete minimalistickou obuv a zároveň dáváte přednost pohodlné obuvi, také v létě? Pak rozhodně zkuste sandály, které s přehledem zvládnout výlet do přírody, festivaly, ale jsou vhodné také na sportovní aktivity. Tento model je o 70 % lehčí než většina klasických sandálů a mají také vrstvu vložené pěny, která poskytuje vetší ochranu a pohodlí. Pásky u sandálů jsou vyrobeny z rychleschnoucího nylonu, který je získaný z recyklovaných láhví, takže jsou šetrné k přírodě.Tenká podrážka a charakteristický střih vrátí tělu přirozený styl chůze a postoj. Model seženete pro ženy ve velmi zajímavé barvě, kterou rozhodně nepřehlédnete v magenta nebo můžete zvolit modrou indigo či neutrální pískovcové. Pánové můžou zvolit model v modré nebo zelené.

Flexibilní lehké sandály Xero Shoes Genesis

Nejste fanoušci zdlouhavého procesu uvazování bot? Pak vás zaujme model Genesis, který není potřeba nijak vázat. Sandály stačí díky patentovanému upínacímu systému nazout a můžete vyrazit. S tímto modelem můžete vyrazit nejen na dlouhou procházku, ale také v nich zvládnete výlet do hor, pádlovat, jezdit na kole, cvičit jógu, běhat či jet lovit ryby. Tyto sandály jsou zkrátka flexibilní a velmi lehké, že nebudete ani vědět, že je máte na nohách. Nabízí také perfektní ochranu nohy a umožní se v nich cítit dobře kdykoliv budete potřebovat. Model seženete v dámském provedení v barvě šedé. Pánové si můžou vybrat v modrém provedení.

Multifunkční sandály Xero Shoes Z-Trak

Pokud hledáte sportovní sandály s lehkou, ohebnou a přilnavou minimalistickou podrážkou pro ochranu nohy, pak jste je právě našli. V těchto sandálech můžete vyrazit do přírody či po krásách historických měst a nejen to. Model je vhodný na volnočasové aktivity nebo sporty. V těchto sandálech se budete cítit jako naboso. Díky snadno nastavitelným páskům a patě a nártu jsou velmi pohodlné. Navíc jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu rPET. Z-Trak v dámském provedení seženete v zelené nebo porcelánově modré barvě. Pánové mohou vybírat například z hnědé, lesní zelené nebo zajímavé nugget barvě.

Boty koupíte za doporučenou prodejní cenu 1640 Kč v internetovém obchodě xeroshoes.eu/cs/ a ve specializovaných prodejnách a e-shopech.