Značka Frosch učinila zlato ze slámy v podobě Frosch BIO Multifunkčního čističe na lesklé povrchy

„Značka Frosch byla nově v Německu vyhodnocena mezi TOP deseti nejdůvěryhodnějšími značkami na trhu. Jsem ráda, že takto kvalitní značku mají možnost, a to za rozumnou cenu, využívat i čeští spotřebitelé. Zákazníci oceňují nejenom účinnost výrobků, ale i dopad na životní prostředí.

Osobně se domnívám, že kolegové v Německu jsou především dobrými hospodáři a využívají lokální odpadní suroviny. Podobně jako je tomu u výrobku Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy, jehož složení je na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu, získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, jedná se o tzv. BIO alkohol druhé generace. A jak s kolegy s oblibou říkáme, jsme jediní, kdo umí vyrobit zlato ze slámy, o čemž se přesvědčí každý, kdo výrobek použije. Je skutečně efektivní. Stačí ho pouze na povrch nanést a nechat malou chvíli působit a následně vyleštit, “ uvádí Anna Stoklasová, brand manažerka

Frosch BIO Multifunkční čistič na lesklé povrchy (500 ml)

Čistič s přírodním složením na všechny druhy lesklých povrchů od nábytku, až po televizní obrazovky a chytré telefony. Čistí, odmašťuje, dodává povrchům lesk beze šmouh a zanechává příjemnou vůni díky obsahu pomerančového oleje. Přírodní čistič využijete na všechny druhy hladkých povrchů. Vysoce účinné složení na bázi Clariant Sunliquid® Bio–Spiritu získaného z celulózy z lokální odpaní slámy, zajišťuje čistotu a zářivý lesk bez šmouh na skle, kovu, mramoru, plastu, dřevěném povrchu ať už voskovaném nebo lakovaném a akrylátech. Je obzvláště vhodný pro televizní a počítačové obrazovky, tablety, smartphony, stoly, kuchyňské povrchy, vysoce lesklý a syntetický nábytek i automobilové palubní desky.

Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch EKO Čistič na indukční a sklokeramické desky (300 ml)

Čistič na sklokeramické a indukční desky účinně rozpouští zapečené nečistoty a mastnotu. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Složení s výtažky z citronů si poradí se zapečenými zbytky jídel, účinně odmašťuje a čistí indukční a sklokeramické varné desky. Zanechává dlouhotrvající lesk a příjemnou svěží vůni.

Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný. Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch EKO Hygienický čistič lednic a jiných kuchyňských povrchů (300 ml)

Speciální čistič na všechny kuchyňské povrchy. Zaručuje hygienickou čistotu a bezpečnost při použití v blízkosti potravin. Výrobek je přátelský k čištěným povrchům i přírodě. Receptura s výtažky z jalovce byla vyvinuta speciálně pro uspokojení hygienických požadavků v kuchyni. Účinně likviduje nečistoty, zbytky jídla, živnou půdu pro bakterie a pohlcuje pachy. Výrobek je ideální pro čištění lednic, mikrovlnných trub, krájecích prkének, pracovních ploch a ostatního kuchyňského nábytku. Obal je vyroben ze 100% recyklátu a po použití je znovu recyklovatelný.

Produkt je veganský a neobsahuje mikroplasty.

Frosch Čistič na kuchyně s přírodní sodou 500 ml

Jedlá soda je nepřekonatelný, univerzální pomocník, kterého lze použít prakticky na všechny povrchy. Kromě odstraňování i odolných skvrn také pohlcuje zápach a leští. S klidem můžete sodu použít i v blízkosti potravin. Jedlá soda spolehlivě vyčistí i zaschlé usazeniny v troubě a poradí si i s vodním kamenem.