Značka TEFAL se spojila s přední českou módní návrhářkou Beatou Rajskou

Značka TEFAL, světový lídr v oblasti spotřební elektroniky a kuchyňských spotřebičů, ohlašuje svou spolupráci s Beatou Rajskou, přední českou módní návrhářkou. Beata Rajská se stala ambasadorkou nového automatického napařovače Tefal Care For You I-Blue Eco, který kombinuje šetrnost k životnímu prostředí s ochranou zdraví a úsporou času i peněženek uživatelů.

Samožehlička Tefal Care For You I-Blue Eco (YT4050E1) nabízí ekologický design a využívá technologie, která snižuje spotřebu energie a vody při žehlení. Spolupráce s módní návrhářkou Beátou Rajskou pomáhá propagovat výhody ekologického a úsporného žehlení a zvyšuje povědomí o možnostech šetrné péče o oblečení

„Jsme nadšeni, že jsme mohli přivítat Beatu Rajskou jako ambasadorku našeho nového produktu Tefal Care For You I-Blue Eco YT4050E1," uvedla Veronika Rapošová, produktová manažerka značky TEFAL. „Její módní základna a znalosti módního průmyslu jsou pro nás velmi cenné a věříme, že naše spolupráce pomůže zvýšit povědomí o našem novém produktu a jeho ekologických výhodách."

„Od začátku své tvorby chci, aby moje móda a ekologie šly ruku v ruce. Věřím, že spolupráce se značkou TEFAL na představení Tefal Care For You I-Blue Eco je skvělým způsobem, jak ukázat, že i běžné každodenní produkty mohou být ekologické a udržitelné. Podstatnou výhodou použití této skvělé samožehličky je úspora energie, také té lidské, věřte, že přesně tohle při své tvorbě oceňuji“, směje se Beata Rajská.