Buďte krásná s dekorativní kosmetikou AMWAY

Připravili jsme pro Vás tipy pro dokonale krásnou pokožku kosmetiky Amway. S kompletní řadou Exact fit získáte produkty pro bezchybnou pleť. Řada nabízí podkladovou bázi, korektor, make-up i fixační pudr. Celá řada se nese v duchu dokonalého krytí a hloubkové hydratace. Její produkty v mnoha barevných odstínech dokáží napodobit vzhled skutečné pleti a vytvořit dojem dokonalé pokožky. Dnes Vám představíme 3 základní pomocníky, bez kterých se neobejdete.

Řada ARTISTRY EXACT FIT nabízí korektor pro přirozeně dokonalou pleť během chvíle. Korektor přirozeně kryje, přizpůsobí se tónu vaší pleti, kterou rozjasní a zároveň skryje její nedokonalosti. Redukuje zarudnutí, vady pleti, ale i viditelnost tmavých teček. Vaše pleť získá odpočatější vzhled a navíc můžete korektor použít i jako podkladovou bázi pro oční stíny. Rozjasňovač můžete nanést nejen pod oči, kde zakryje tmavé kruhy, ale lze ho též použít pro zvýraznění konkrétních partií obličeje. Výhodou je, že se nedrolí, neusazuje se v záhybech a i v horku či při fyzické aktivitě se nerozmazává. Dostupný je v pěti barevných variantách za 770 Kč.

Korektor ARTISTRY EXACT FIT™

Korektor ARTISTRY EXACT FIT™

Dalším zajímavým výrobkem z řady EXACT FIT je Dlouhotrvající podkladový make-up, který je dostupný v 9 barevných variantách. Jeho výjimečnost spočívá v odolávání teplu i vlhkosti, kdy se nerozmazává. Spolehlivě kryje nedostatky a posiluje přirozenou zářivost pleti. Make-up obsahuje tahitské perly, které v kombinaci s optickými krystalky zajišťují dokonalé krytí po celý den.

Dlouhotrvající podkladový make-up ARTISTRY EXACT FIT™

Dlouhotrvající podkladový make-up ARTISTRY EXACT FIT™

Exkluzivní ARTISTRY™ technologie uzamkne barvu a drží každý pigment na svém místě. Při nanášení make-upu začněte ve středu obličeje a pokračujte směrem ven. Objem lahvičky, který činí 30 ml je více než dostatečný a ve skutečnosti vydrží opravdu dlouho. Ani po měsíci častého používání nebude jeho úbytek příliš znatelný. V oblasti krytí je potom ARTISTRY EXACT FIT skutečnou špičkou, lepší a vyšší krytí budete hledat jen velmi těžko. Dlouhotrvající podkladový make-up určený pro všechny typy pleti, především pro normální až mastnou pleť, zakoupíte za 1290 Kč.

Devět odstínů obsahuje Sada Podkladového make-upu, kompaktního pouzdra a aplikátoru ARTISTRY EXACT FIT. Tento podkladový make-up je dosud nejmodernějším pudrovým make-upem značky ARTISTRY™. Vaše pokožka bude působit dokonalým dojmem díky jemnému složení make-upu, který zůstává neviditelný. Make-up je obohacen o vzácné amazonské minerály redukující mastnotu a zabraňující vzniku nežádoucího lesku. Kombinace tahitských perel a optických hranolů vytváří vzhled skutečné pleti. Je odolný proti horku a vlhku a je opatřen SPF 20 UVA/UVB PA+++. K dostání za 1265 Kč.  

 

Sada Podkladového make-upu, kompaktního pouzdra a aplikátoru ARTISTRY EXACT FIT™

Sada Podkladového make-upu, kompaktního pouzdra a aplikátoru ARTISTRY EXACT FIT™

Výhodou kompaktního pouzdra je místo pro uložení aplikátoru a možnosti si dokoupit náhradní náplň po vypotřebování. Pouzdro vám poslouží jako krásný doplněk na dlouhé roky a navíc ušetříte při nákupu náhradní náplně. Oceníte i možnost korekce líčení během dne nebo na večerní akci.

Osobní zkušenost s make-upem v ničem nezaostává za sliby propagačních materiálů. Make-up je k dispozici v 9 odstínech, z nichž si dozajista vybere majitelka každého typu pleti. Make-up je dodáván v lahvičkách s praktickým kapátkem, které umožňuje přesné dávkování a zjednodušuje tak používání make-upu, ten se navíc velmi dobře zpracovává jak prsty, tak štětcem. V oblasti krytí je skutečnou špičkou, lepší a vyšší krytí budete hledat jen velmi těžko. Pro všechny ženy, kterým nejsou krása, ochrana a zdraví jejich pokožky lhostejné, je make-up Artistry tou ideální volbou před nadcházejícími slunečními paprsky. Díky němu bude pleť vypadat oslnivě za každých podmínek. Při výběru make-upu je na místě preferovat kvalitu. Make-up nás oslnil bezchybným a dokonalým krytím, odolal i otěru, za což ho řadíme mezi top make-upy.