Soutěž o SodaStream Terra Black Ice Tea Peach Megapack

TERRA BLACK ICE TEA MEGAPACK
Konec soutěže
Celková cena výher
2190 Kč
Počet výherců
1

Limitovaná Edice TERRA Ice Tea Peach

Čistý design nového výrobníku TERRA v černé barvě, kombinující matnou a lesklou povrchovou texturu, niní v limitované edici s tématikou ledového čaje. V balení najdete speciální znovu použitelnou lahev Fuse o objemu 1 litr vhodnou do myčky nádobí, s barevnými motivy čajových listů i novou bombičku se systémem rychlého uchycení Quick Connect. A navíc zdarma je sada doplněna o originální příchuť ledového čaje broskev o objemu 500 ml. Limitovaná příchuť Ledový čaj Broskev, vám postačí na výrobu až 12 velkých lahví hotového nápoje. Lahve do výrobníku se vloží pouhým zacvaknutím. Nemusí se šroubovat.

Moderní a stylový výrobník do vaší kuchyně

V SodaStream stále pracujeme na tom, abychom vám dopřáli co největší uživatelský komfort. Proto vznikla nová, vylepšená řada výrobníků perlivé vody SodaStream TERRA Black. Má působivý moderní design v matné černé barvě a vylepšené funkce pro ještě snadnější použití. Užijte si jedinečný zážitek při přeměně obyčejné, pitné kohoutkové vody v prvotřídní sodovku. Nechte se okouzlit kompaktními rozměry výrobníku a poutavým oblým tvarem, který mu dodává moderní elegantní vzhled. Kvalitní perlivý nápoj v něm jednoduše připravíte stisknutím kulatého tlačítka, a navíc bez spotřeby elektrického proudu nebo jiných zdrojů napájení.

Nenáročná příprava sodovky, kterou zvládne opravdu každý

Přepadla vás chuť na sodovku? Jak jednoduché. Vezmete si přiloženou lehkou, kompaktní lahev bez obsahu BPA a natočíte si do ní pitnou vodu z kohoutku do úrovně vyznačené rysky. Poté ji usadíte lehce a bez šroubování do výklopného držáku na lahve SodaStream TERRA Black a obohacování bublinkami muže začít. Veškerá obsluha je intuitivní a jednoduchá. Po nasycení vody je možné lahev uzavřít praktickým víčkem a vzít jí sebou na cesty, do práce nebo uložit chladit do ledničky. Když sodovku spotřebujete, můžete lahev opakovaně použít. Stačí ji před tím jen nechat umýt v myčce. Pokud byste si nebyli v rámci používání výrobníku něčím jistí, na internetové stránce máte dostupné video s návodem, které je vám kdykoliv k dispozici.

TERRA BLACK ICE TEA MEGAPACK

TERRA BLACK ICE TEA MEGAPACK

Lepší pro vás i pro planetu

V SodaStream myslíme jak na vaše zdraví, tak na zdraví naší planety. Proto bude vámi připravená perlivá voda vždy čerstvá a vy víte, co pijete. Na rozdíl od kupované balené vody, která je v obchodech skladována i několik měsíců v různých podmínkách, kvalitu vlastnoručně naperleného nápoje máte pod kontrolou. Používáním výrobníku SodaStream TERRA Black se chováte ekologicky, protože významně snižujete spotřebu plastových lahví. Počtem stisknutí ergonomického tlačítka určujete množství bublinek a tím intenzitu sycení vody. Podle počtu zmáčknutí si vytvoříte jemně, středně nebo silně perlivou sodovku ihned připravenou k servírování.

více o produktu naleznete zde

Tato soutěž již skončila

Výherci

Výherci
Lenka J*******, Český Těšín

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)