Dekorativní kosmetika a doplňky s motivy populární dívčí skupiny Lollipopz

Malé parádnice se rády zkrášlují a stylizují do podoby oblíbených hrdinek či idolů. K těm v posledních letech určitě patří dívky z hudební skupiny Lollipopz, proslulé pestrobarevným oblečením a účesy. I vaše holčičky si nyní mohou doma před zrcadlem vyzkoušet, jak by jim to slušelo v záři reflektorů...

*Uvedené ceny platí od 19. 4. do 19. 5. 2022. V případě uveřejnění s delším odstupem nás, prosím, kontaktujte pro ověření ceny.

Lak na nehty Lollipopz

Své nehty mohou snadno ozdobit Lakem na nehty Lollipopz v mnoha módních odstínech, k jehož odstranění není potřeba odlakovač, lze ho jednoduše sloupnout. Navíc lahvičku nelze vylít.

Lak na nehty Lollipopz zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 149 Kč.

Lesk na rty Lollipopz

O krásné rty se pak postará Lesk na rty Lollipopz, jenž zjemňuje a zvlhčuje pokožku a má jemné aroma. Vybírat lze ze 4 svěžích vůní – bobule, jahodové suflé, dezert z granátového jablka, akvamarínový lesk.

Lesk na rty Lollipopz zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 99 Kč.

Řasenka na vlasy Lollipopz

S řasenkou na vlasy Lollipopz si mohou malé parádnice vyzkoušet bláznivé účesy podobné těm, které nosí jejich oblíbené hvězdy. Snadno ji nejen aplikují, ale také následně odstraní, a to umytím šampónem. K dispozici je 6 krásných neonových barev – oranžová, modrá, růžová, zelená, žlutá a červená, které lze navzájem kombinovat a vytvářet jedinečné kreace.

Řasenku na vlasy Lollipopz zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 129 Kč.

Multifunkční sportovní láhev Lollipopz Fuse

Na každý výlet za dobrodružstvím potřebují dívky tři základní věci –pití, svačinu a deník na tajné zápisky z cest. I v tomto směru mohou být vaše princezny stylové.

S multifunkční sportovní lahví Lollipopz Fuse budou mít vždy po ruce osvěžující ochucenou vodu. Lahev je vybavena speciální fúzní tyčinkou, na kterou můžete napíchnout ovoce nebo bylinky. Tyčinku pak lze pootočením snadno vyjmout z víčka. Láhev o objemu 450 ml je vyrobena z měkkého stlačitelného polyethylenu bez obsahu BPA a má hubičku pro snadné pití. Průměr láhve je 64 mm a díky nosné rukojeti ji mohou mít dívky vždy u sebe.

Láhev Lollipopz fialovou zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 349 Kč.

Plastový svačinový box Lollipopz

Něco dobrého na zub pak slečny snadno sbalí do praktického plastového svačinového boxu Lollipopz. Vybírat mohou ze tří veselých barev – fialové, tyrkysové či žluté.

Lollipopz svačinový box zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 199 Kč.

Stylový zápisník Lollipopz

Své zážitky, nápady či různá tajemství si pak mohou zapsat do stylového zápisníku Lollipopz ve formátu A5. Zápisník má praktickou kroužkovou vazbu a je bez linek, takže dívky mohou své myšlenky doplnit také kresbami či nalepenými fotkami. Vybírat mohou ze 3 motivů.

Zápisník A5 Lollipopz zakoupíte v prodejnách a e-shopech Bambule a Sparkys za 99 Kč.