Nová příchuť Hell or High Water Rum Honey & Orange

Oblíbený Hell or High Water Rum (dříve známý jako Ron de Jeremy) přichází s novinkou v podobě ochucené reservy. Hell or High Water Reserva Honey & Orange vás dostane svou výjimečnou chutí, ve které se skvěle odráží kvalita tohoto prémiového rumu. Ochutnejte a posuďte sami!

Ochucené rumy si získávají své místo na výsluní a výrobce One Eyed Spirit, který stojí za řadou prémiových rumů Hell or High Water Rum, nezůstává pozadu. Tento rum byl dříve známý jako Ron de Jeremy, ale i na poli prémiových rumů, jež získávají ocenění po celém světě, se dějí nečekané zvraty. Kvůli zadržení a obvinění Rona Jeremyho, po němž byly rumy původně pojmenované, se globální výrobce v roce 2021 rozhodl z morálních důvodů pro přejmenování celé rumové řady. Nyní tato značka uvádí na trh ochucenou novinku Hell or High Water Reserva Honey & Orange.

Hell or High Water Reserva Honey & Orange představuje jedinečnou souhru chutí, která staví na základu značkové reservy. Ta v sobě snoubí ty nejvybranější rumy z Trinidadu, Barbadosu a Dominikánské republiky, jež spolu vytvářejí dokonale harmonický základ. Stačí přidat jen tóny lahodného sladkého medu spolu s osvěžujícím pomerančem, které skvěle doplňují pálený dub, pražené ořechy a čerstvou cukrovou třtinu, a mistrovský ochucený rum je na světě. Chuť Hell or High Water Reserva Honey & Orange bude doznívat ještě dlouho po prvním doušku. Skvěle si jej vychutnáte jak na ledu, tak v koktejlu.

Novinka Hell or High Water Reserva Honey & Orange je k dostání na www.1er.cz za 995 Kč.

Kromě zmíněné ochucené novinky si můžete vybrat také ze tří dalších variant – Hell or High Water XO Rum, Hell or High Water Reserva Rum nebo kořeněnou verzi Hell or High Water Spiced.

Hell or High Water Reserva Rum

Tento cenami ověnčený rum je výjimečně vybalancovaný a jemný. Jedná se o unikátní blend prémiových rumů z Barbadosu, Trinidadu, Jamajky a Guyany. Tyto rumy zrály až osm let v amerických dubových sudech po bourbonu, díky čemuž získaly charakteristickou barvu i chuť. Zlatá barva je doplněna vůní páleného dubového dřeva, pražených ořechů a čerstvého třtinového cukru. V chuti se mísí perfektně vybalancované aroma sladkého dřeva s hnědým cukrem a karamelkami. Jedinečné chuti Hell or High Water Reserva Rum je dosaženo díky pečlivému výběru a blendování jednotlivých rumů z různých oblastí.

Hell or High Water Reserva Rum zakoupíte na www.1er.cz za cenu 995 Kč za 0,7 l.

Hell or High Water XO Rum

Skvělý rum, který se hodí na pomalé upíjení. Pečlivě vybrané rumy z Barbadosu, Trinidadu a Guyany zrály až 15 let v amerických dubových sudech, které se předtím používaly pro bourbon. Díky dlouhému zrání v nich rum získal jantarově zlatou barvu s červenými odstíny. Plné aroma Hell or High Water XO Rum zvýrazňují tóny dubu, ovoce a koření kontrastující s karamelizovanými ořechy a medem. Jedná se o opravdu komplexní a sofistikovaný rum, který dokazuje, že trpělivost má výsledky.

Hell or High Water XO Rum zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1155 Kč za 0,7 l.

Hell or High Water Spiced

Vychutnejte si výjimečně vyvážený a jemný rum Hell or High Water Spiced, který vznikl spojením těch nejjemnějších rumů z ostrovů Trinidad a Barbados. Díky tomu získal tmavší barvu a plnější chuť, než má většina tradičních spiced rumů. Tmavý rudohnědý odstín skrývá plné vanilkové aroma doplněné skořicí a muškátovým oříškem. V chuti ucítíte karamel a vanilku. Hell or High Water Spiced má specificky dlouhý a jemný závěr, díky čemuž se skvěle hodí do klasických koktejlů. Vychutnat si ho však můžete i samotný.

Hell or High Water Spiced zakoupíte na www.1er.cz za cenu 775 Kč za 0,7 l.