Novinky z čokoládového světa Manner

Celosvětově uznávaný výrobce oplatek a čokolády, rakouská společnost Manner, má rodinnou tradici již 130 let a stálé místo mezi spotřebiteli. Výrobky ve všech zemích a obchodech na celém světě se pyšní stejnou - tou nejvyšší - kvalitou a to i novinky, které se každoročně na trhu objevují. Důkazem je například pražení kakaových bobů, které si zajišťuje sama firma.

„Je bezesporu záslužné vnášet do daného tématu „Dvojí kvalita potravin“ jasno široké veřejnosti,“ uvádí obchodní a marketingový ředitel Aleš Aldo Koláček. „Chceme Vám proto tímto potvrdit, že společnost Josef Manner zcela zásadně používá totožnou recepturu pro celý svět u všech svých výrobků, neexistují žádné varianty receptur rozdělující se podle země spotřeby,“ dodává. Mnohé výrobky pocházejí z obnovitelných zdrojů či Fair Trade obchodů. Nejprodávanějším produktem společnosti jsou oplatky Neapolitaner, jež se staly symbolem vídeňské kultury a životního stylu. Oplatky Manner obsahují pět vrstev oplatek plněných ve čtyřech vrstvách jemným lísko-kakaovým krémem s obsahem 12% podílu lískových ořechů a krému. Veškeré oplatky jsou vyráběny bez umělých barviv a konzervantů.

Horkou novinkou letošního roku v čokoládovém světě Manner je Krémový likér s příchutí tradičních oplatech Manner Neapolitaner kombinující krémový likér s typicky plnou čokoládovo-lískooříškovou příchutí tradičních oplatek Manner Neapolitaner. Můžete si ho přidat do kávy místo mléka a cukru či ke zmrzlinovému poháru. Půllitrovou láhev zakoupíte v obchodech Albert, Makro a u všech dobrých obchodníků.

Na Mezinárodním veletrhu sladkostí v německém Kolíně nad Rýnem letos Manner představil novinku Manner Zarties ve čtyřech příchutích - Creamy Nougat (krémový nugát), Milky Vanilla (mléčná vanilka), Salty Caramel (slaný karamel) a Strawberry Yogurt (jahodový jogurt), jimiž by ráda zacílila zejména na mladší konzumenty. Zarties se skládají ze dvou vrstev oplatky a jedné vrstvy jemného krému. Svou velikostí "akorát do pusy" jsou vhodné zejména pro malé mlsouny či jako zákusek ke kávě nebo čaji. Chuťové testy dosáhly vynikajících výsledků, zejména u novinek slaný karamel a jahodový jogurt. Tyto a další novinky vídeňské firmy Manner najdete na webu www.manner.com.