Příchutě do vody bez cukru!

Dodržování pitného režimu bude nyní mnohem snazší! Patříte mezi skupinu lidí, kterým pravidelný pitný režim dělá problém, i když víte, jak je důležitý, obzvláště v letních měsících? Navíc vám úplně nevyhovuje chuť čisté vody, zároveň však nechcete pít sladké kalorické nápoje? Pak vás jistě potěší, že britský výživový program The 1:1 Diet by Cambridge Weight Plan nabízí příchutě do vody, které neobsahují cukr, skvěle chutnají a dodržování pitného režimu promění v zábavu, aniž byste ohrozili svou váhu.

The 1:1 Diet příchutě do vody si můžete dopřát kdykoliv, když dostanete chuť na ochucený nápoj. Vybrat si můžete z několika příchutí, které dokonale nahradí sladké limonády. Balení vám vydrží dlouho – do 1 litru vody stačí pouze 1 zarovnaná čajová lžička směsi. Překvapí vás svěží varianty příchutí – malina a bezinka, citrón a limetka, pomeranč nebo ananas. Pravidelně se objevují také limitované edice – toto jaro Pink lemonade – svěží kombinace citrónu a maliny. K dostání na www.one2onediet.cz nebo přímo u poradců The 1:1 Diet.

Mražená lízátka

Chcete vyzkoušet zábavnější způsob, jak doplňovat tekutiny? Stačí ochutit vodu příchutí The 1:1 Diet, nalít do formiček na lízátka a zmrazit. Můžete zkusit přidat do forem i ovoce. Pokud nemáte formy na lízátka, použijte formičky na led nebo na nanuky.