Sedačka SIRIUS ve znamení elegance a luxusu

redakce
20. Leden 2020

Zatímco dříve si člověk mohl do domácnosti vybrat maximálně tak mezi skříňkou se dvěma nebo třemi šuplíky, dnes je nabídka přepestrá. Nábytek je možné pořizovat v mnoha dekorech, z odlišných materiálů dle vlastních designových preferencí a osobního vkusu.

Svůj domov tak můžete vybavit například podle pravidel skandinávského minimalismu, přiblížit se přírodě a přirozenosti venkovským nádechem, dát své domácnosti extravagantní vzhled pomocí vintage nábytku nebo třeba zapůsobit ve velkém v extravagntním stylu art deco.
 

Ať už pro svou domácnost zvolíte podobu jakoukoliv, nezapomínejte, že nábytek jednoho druhu lze jen velmi těžko mísit s jiným. Velikášský, hutný nábytek typický pro art deco například jednoznačně vyzařuje sílu, moc, luxus a šedou eleganci. V žádném případě se nejedná o nábytek, který by se hodil do každé domácnosti a do puntíku zapadal kamkoliv. Naopak vůně kůže a masivu vám totiž okamžitě napoví, že se nejedná o jen tak nějaký kousek.
 

Jedním z nejvýraznějších prvků domácnosti jsou sedací soupravy. Skvělým tipem, který v okamžiku prozradí váš smysl pro kvalitní design, je pohovka SIRIUS od české spoelčnosti Jech. Kvalitní kožený potah působí sametově a jeho charakteristická vůně nenechá nikoho na pochybách, že jde o luxusní zboží.

Zapůsobí na vás svěžestí a lehkostí designu, vůní i hebkostí nejkvalitnější 3,5 mm silné kůže. Mile vás překvapí také svými rozkládacími schopnostmi. Po jednoduchém sklopení opěradel vznikne prostorné lůžko, které může posloužit k nocování vašim přátelům či rodině. Posezení či případný nocleh představuje emotivní záležitost, která rozvine všechny vaše smysly. A to ať už sedací souprava SIRIUS bude stát ve vašem obývacím pokoji, pracovně nebo přímo v kanceláři.