Sedačka SIRIUS ve znamení elegance a luxusu

Tezera Švecová
20. Leden 2020

Zatímco dříve si člověk mohl do domácnosti vybrat maximálně tak mezi skříňkou se dvěma nebo třemi šuplíky, dnes je nabídka přepestrá. Nábytek je možné pořizovat v mnoha dekorech, z odlišných materiálů dle vlastních designových preferencí a osobního vkusu.

Svůj domov tak můžete vybavit například podle pravidel skandinávského minimalismu, přiblížit se přírodě a přirozenosti venkovským nádechem, dát své domácnosti extravagantní vzhled pomocí vintage nábytku nebo třeba zapůsobit ve velkém v extravagntním stylu art deco.
 

Ať už pro svou domácnost zvolíte podobu jakoukoliv, nezapomínejte, že nábytek jednoho druhu lze jen velmi těžko mísit s jiným. Velikášský, hutný nábytek typický pro art deco například jednoznačně vyzařuje sílu, moc, luxus a šedou eleganci. V žádném případě se nejedná o nábytek, který by se hodil do každé domácnosti a do puntíku zapadal kamkoliv. Naopak vůně kůže a masivu vám totiž okamžitě napoví, že se nejedná o jen tak nějaký kousek.
 

Jedním z nejvýraznějších prvků domácnosti jsou sedací soupravy. Skvělým tipem, který v okamžiku prozradí váš smysl pro kvalitní design, je pohovka SIRIUS od české spoelčnosti Jech. Kvalitní kožený potah působí sametově a jeho charakteristická vůně nenechá nikoho na pochybách, že jde o luxusní zboží.

Zapůsobí na vás svěžestí a lehkostí designu, vůní i hebkostí nejkvalitnější 3,5 mm silné kůže. Mile vás překvapí také svými rozkládacími schopnostmi. Po jednoduchém sklopení opěradel vznikne prostorné lůžko, které může posloužit k nocování vašim přátelům či rodině. Posezení či případný nocleh představuje emotivní záležitost, která rozvine všechny vaše smysly. A to ať už sedací souprava SIRIUS bude stát ve vašem obývacím pokoji, pracovně nebo přímo v kanceláři.