Zapojte se spolu s Pantene do projektu Silná a krásná

redakce
30. Duben 2019

Každá žena si přeje mít zdravé krásné vlasy. Hustou kštici však ztratí všechny onkologické pacientky, což bývá obrovský zásah do jejich psychiky. Těmto ženám proto pomáhá již třetím rokem nadační fond Daruj vlasy tím, že pro ně vyrábí paruky z pravých vlasů. Pacientky pak znovu získávají pocit ženskosti a krásy, což pozitivně ovlivňuje i jejich psychické rozpoložení. Od 25. dubna do 20. června se může do projektu zapojit každý z nás zakoupením šamponu, masky, kondicionéru, laku či jiného produktu Pantene v hypermarketech Globus, kde již druhým rokem běží projekt Silná a krásná. Zakoupením některého z výše uvedených produktů Pantene přispěje 10 Kč na výrobu paruk z pravých vlasů pro pacientky s onkologickým onemocněním.

 

"Je nepopsatelné, jak se ženy po převzetí paruky úplně rozzáří. Většinou se trápí tím, že o vlasy přišly a co nejrychleji shání vlasovou náhradu. Ztráta vlasů bývá i pro okolí signálem, že se děje něco vážného, ženy však nechtějí být litovány. Potřebují především dodat sílu a cítit svou krásu. Umělé paruky však nevydrží dlouho, ty levnější již po několika týdnech ztrácí tvar a vlasy se třepí. Snažíme se proto co nejrychleji vyrobit žadatelce paruku na míru z pravých vlasů,“ vysvětluje Veronika Suchá z nadačního fondu Daruj vlasy.

Kampaň podpořila zpěvačka Monika Bagárová

Kampaň podpořila zpěvačka Monika Bagárová

Tváří kampaně se stala zpěvačka Monika Bagárová. „S nadačním fondem Daruj vlasy spolupracuji už několik měsíců a jsem ráda, že nyní můžeme díky projektu Silná a krásná ještě rozšířit rozsah pomoci. Pro mě osobně vlasy znamenají hodně a nedovedu si představit, že bych o ně nemohla pečovat a nemohla si dělat účesy podle nálady. V hypermarketech Globus nezapomeňte koukat kolem sebe, do 20. června můžeme běžnou koupí šamponu pomoci.“ Vyrobit jednu jedinou paruku zabere několik týdnů a jeden dárce nestačí. Navíc jde o finančně náročnou záležitost, neboť vlásenkářky poutkují vlas po vlasu na míru konkrétní zákaznici. Díky Pantene můžete nyní dopřát krásné vlasy nejen sobě, ale i ženám, které to potřebují. Až do 20. června zakoupíte v Globusu vlasový produkt Pantene, z jehož prodeje poputuje 10 Kč na výrobu paruky. Protože Pantene znamená krásné vlasy a ani onemocnění by nemělo být překážkou.